0

Rozwiązania Celerway w Senetic. Nowa jakość na polskim rynku

Dzisiaj coś dla pasjonatów niezawodnych rozwiązań sieciowych. Konkretnie – dwie dobre wiadomości. Pierwsza dotyczy norweskiego producenta routerów Celerway – koniecznie wpiszcie go na listę dostawców rozwiązań, u których stosunek jakość-cena miło zaskakuje. Druga – jego oferta jest już dostępna w Senetic!

Celerway skupia się na rozwiązaniach zapewniających szybką i niezawodną łączność internetową z wieloma sieciami. Misją firmy jest osiągnięcie jak najwyższej wydajności i zagwarantowanie stabilnego połączenia dla użytkowników, niezależnie od trudnych warunków sieciowych czy awarii łącza.

Niezawodne routery

Routery Celerway są wyposażone we wbudowane modemy i system zapewniający zaawansowane równoważenie obciążenia sieciowego. Mogą się łączyć z kilkoma sieciami w tym samym czasie, dzięki czemu zaawansowane algorytmy monitorujące, korzystając z nadmiarowych połączeń, zapewniają ciągłą łączność. Zamiast więc być na łasce jednego dostawcy sieci, korzystasz z rozwiązań zapewniających coś więcej. Routery optymalizują stan sieci, monitorując rzeczywistą przepustowość wszystkich dostępnych połączeń sieciowych i odfiltrowując chwilowo zmienne łącza. Model przepustowości sieci jest wykorzystywany do podejmowania decyzji o tym, gdzie i w jaki sposób ruch powinien być kierowany, aby zapewnić maksymalną stabilność i wysoką wydajność.

Doświadczenie

Celerway powstał w 2012 roku. Motywacją twórców firmy było niewystarczające wykorzystanie przepustowości i niestabilność sieci komórkowych i szerokopasmowych. Nie akceptowali słabej wydajności sieci, wiedząc, że pojemność sieci bezprzewodowych jest wystarczająca. Założyciele pracowali z akceleracją TCP, agregacją, elastycznym routingiem, wielowątkowym http, bezpieczeństwem oraz opracowywaniem algorytmów i patentów od końca lat dziewięćdziesiątych. Tworząc Celerway, wykorzystali zdobyte doświadczenie, rozwijając oprogramowanie optymalizujące wykorzystanie wielu sieci WAN nawet w bardzo heterogenicznych i dynamicznych sieciach.

Wsparcie ekspertów

Aby poznać ofertę Celerway, zerknij na naszą stronę – znajdziesz tam szczegóły dotyczące parametrów i możliwości produktów. Jeśli masz pytania i nie jesteś pewny, które rozwiązanie sprawdzi się w Twoim środowisku, skontaktuj się z naszymi specjalistami. Znajdziesz ich pod nr tel +48 32 420 92 40 i mailem networking@senetic.pl.

.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.