0

Ruckus w ofercie Senetic. Nowoczesne rozwiązania dla małych i średnich przedsiębiorstw

Kolejne dobre wiadomości w nowym roku! W naszej ofercie pojawiły się rozwiązania marki Ruckus, która od lat specjalizuje się w technologiach bezprzewodowych. Producent oferuje skalowalne przełączniki, punkty dostępowe, zestawy IoT, prywatne LTE oraz liczne opatentowane rozwiązania. Oprócz wysokiej jakości produktów gwarantujemy atrakcyjne ceny, fachowe doradztwo naszych ekspertów oraz zadowolenie z użytkowania. 

Lider technologii WLAN

Ruckus to kalifornijska firma, która powstała w 2004 roku. Jej podstawową wartością jest nacisk na innowację. W 2015 roku firma stała się pierwszym na świecie dostawcą WiFi, który wprowadził punkt dostępowy Wave2 802.11ac z urządzeniem ZoneFlex R710. Model mógł obsłużyć dwa razy większą gęstość urządzeń mobilnych niż wcześniejsze urządzenia z serii. Istotne jest to, że Ruckus systematycznie rozwija swoje produkty i oferuje narzędzia, które mają sprostać oczekiwaniom przedsiębiorstw z różnej branży. 

Bezproblemowe zarządzanie siecią dzięki przełącznikom Ruckus

Przełączniki producenta charakteryzują się elastycznością i skalowalnością. Umożliwiają użytkownikowi bezproblemowe zarządzanie z każdego poziomu. Produkty z tej kategorii można układać w stosy oraz można nimi zarządzać z jednego adresu IP. 

Niezawodne punkty dostępowe i kontrolery o dużej wydajności

Ruckus jest liderem segmencie rozwiązań bezprzewodowych. W ofercie można znaleźć wewnętrzne i zewnętrzne punkty dostępowe. Sprawdzają się w zróżnicowanych środowiskach, wykazują sporą odporność na zmienne warunki zachodzące w każdym otoczeniu. Kontrolery sieciowe zapewniają konwergentne zarządzanie przewodowe i bezprzewodowe. Funkcjonalność SmartZone sprawia, że zarządzanie siecią jest bezpieczniejsze i prostsze. Natomiast kontrolery WiFi wyposażone są w intuicyjny interfejs ułatwiający administrację i konfigurację. 

Przydatne narzędzia w ruchu sieciowym 

Marka dąży do tego, by praca z siecią bezprzewodową jak i przewodową była prosta i bezproblemowa dla każdego użytkownika. Możliwe jest to dzięki licznym i innowacyjnym rozwiązaniom, które opatentował Ruckus: 

  • SpeedFlex  

Bezprzewodowe narzędzie, które sprawia, że możesz cieszyć się szybkim i kompleksowym monitorowaniem szybkości ruchu w sieci WiFi w czasie rzeczywistym.

 

  • SmartSec 

Funkcja zapewniająca wysoki poziom bezpieczeństwa w sieci. Dzięki sprawnemu mechanizmowi funkcjonalność automatyzuje wszelkie zabezpieczenia po stronie klienta. Proces jest przejrzysty i w pełni bezpieczny.

 

  • SmartMesh  

Narzędzie służące do tworzenia niedrogich i wydajnych bezprzewodowych sieci LAN. Dostosowuje się w czasie rzeczywistym do zmian zachodzących w danym środowisku. Zapewnia niezawodne i bezprzewodowe łącza dalekosiężne.

 

  • Automatyczna klasyfikacja ruchu sieciowego  

Rozwiązanie OoS bazuje na procesie automatyzacji w ruchu sieciowym. Zapewnia dzięki temu bezproblemową i dynamiczną alokację pasma oraz pozwala sterować przepustowością.

 

  • Technologia BeamFlex  

Jest to system, który dynamicznie dostosowuje się do zmian, które nieustannie zachodzą w zróżnicowanych środowiskach.  

 

To tylko wybrane patenty producenta, firma obecnie posiada ich aż 40. Z całą pewnością liczba ta jeszcze się powiększy. 

 

Sprawdź w naszej ofercie  

Pełną ofertę rozwiązań marki Ruckus znajdziesz na naszej stronie. Zachęcamy również do kontaktu z naszymi ekspertami, którzy pomogą w dokonaniu najlepszego wyboru. Znajdziesz nas pod nr tel. +48 32 420 92 00 i mailem [email protected].
Do usłyszenia! 🙂

Avatar

Luiza Urbańska

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.