0

Sennheiser w ofercie Senetic. Nowości na nowy rok

W ofercie producenta jest m.in. komfortowy model Sennheiser MB 660.2019 rok zaczynamy dobrymi informacjami. W naszej ofercie pojawiły się rozwiązania firmy Sennheiser, producenta słuchawek, zestawów słuchawkowych, mikrofonów i systemów audio. Większość fanów czystego dźwięku na pewno już o nich słyszała. Poza ich bezkompromisową jakością gwarantujemy atrakcyjne ceny i profesjonalne doradztwo.

Marka Sennheiser znana jest nie tylko audiofilom, ale i użytkownikom biznesowym, którym zależy na niezawodnym działaniu. A na tym firma zna się doskonale, czego potwierdzeniem jest jej 70-letnie doświadczenie oraz fakt wykorzystania jej sprzętu w studiach nagraniowych i laboratoriach audiometrycznych.

Jest w czym wybierać

Do naszej oferty trafiły komfortowe zestawy słuchawkowe do zastosowań biznesowych i speakery, m.in. z serii DW, D 10, Mb 660, MB Pro, Presence, Century, Circle, Culture, Culture Plus, SH i CC. Każdy model – bez względu na zastosowanie – wyróżnia solidna konstrukcja, ponadczasowy design i – co najważniejsze – czysty dźwięk. Poniżej prezentujemy zalety serii SDW 5000.

Jakość doceniana przez najlepszych

Sennheiser – poza fenomenalnym dźwiękiem – ma na koncie również sporo nagród. Wśród nich znalazły się te najważniejsze – techniczny Oscar od Amerykańskiej Akademii Filmowej za mikrofon kierunkowy MKH 861, techniczna nagroda Emmy za dokonania w dziedzinie bezprzewodowej transmisji dźwięku i techniczna nagroda Grammy za mikrofony Georg Neumann.

Więcej informacji

Pełną ofertę rozwiązań producenta znajdziesz na naszej stronie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej i skonsultować swój wybór z fachowcami, zachęcamy do kontaktu. Znajdziesz nas pod nr tel. +48 32 420 92 00 i mailem [email protected]. Do usłyszenia!

.

Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.