0

Nowości Ubiquiti. Producent udowadnia, że zawsze można lepiej

Ubiquiti już nie raz zaskakiwało innowacyjnymi rozwiązaniami. Najnowsze propozycje potwierdzają, że producent jest w świetnej formie i ma jeszcze sporo do powiedzenia na temat nowoczesnego sprzętu sieciowego. Poznajcie nową generację UniFi Cloud Key.

Odświeżoną serię Cloud Key uzupełniają dwa ultranowoczesne modele – UCK-G2 i UCK-G2-Plus, które zapewniają nawet 4 razy wyższą wydajność niż podstawowa wersja Cloud Key. Rozwiązania są przeznaczone do zarządzania siecią urządzeń UniFi z poziomu chmury. Dzięki łączności bluetooth i aplikacji mobilnej sieć można skonfigurować zaledwie w kilka minut. Mimo niewielkiej różnicy w cenie, wersja Plus jest wyposażona w dysk 1 TB, na którym można zapisywać nagrania z kamer Ubiquiti.

UCK-G2-Plus

Cloud Key Gen2 w wersji Plus to zintegrowany kontroler i samodzielny serwer aplikacji zaprojektowany do zarządzania i monitorowania siecią urządzeń UniFi oraz systemem kamer. Rozwiązanie oferuje PoE o bardzo niskim zużyciu energii. Jest wyposażone w ośmiordzeniowy procesor z 3 GB RAM, 1 TB SATA HDD i 32 GB pamięci eMMC. Konfiguracja chmury hybrydowej Ubiquiti zapewnia bezpieczne logowanie SSO, aby uzyskać dostęp do wszystkich lokalizacji w dowolnym miejscu na świecie. Z nowym Cloud Key możesz dodawać, konfigurować, monitorować i zarządzać wszystkimi urządzeniami UniFi z poziomu centralnego panelu sterowania.

UCK-G2

Cloud Key drugiej generacji w podstawowej wersji zapewnia – podobnie jak model Plus – zaawansowane monitorowanie i zarządzanie urządzeniami sieciowymi UniFi. Jest wyposażony w ośmiordzeniowy procesor z 2 GB RAM i 32 GB pamięci eMMC. Posiada też energooszczędne PoE. Technologia hybrydowego przetwarzania w chmurze gwarantuje bezpieczne logowanie SSO pozwalające uzyskać dostęp do wszystkich posiadanych lokalizacji UniFi. Z UCK-G2 z poziomu centralnego panelu możesz konfigurować, dodawać i zarządzać wszystkimi urządzeniami UniFi w jednej lub setkach prywatnych sieci.

Szczegóły

Nowe produkty Cloud Key będą dostępne w Senetic w pierwszej połowie stycznia. Ich dostępność i parametry sprawdzisz na naszej stronie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ich temat, skontaktuj się z naszymi specjalistami pod nr tel. +48 32 420 92 40 lub mailem [email protected].

Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.