0

Wybrano Produkty Roku 2018. Ubiquiti z nagrodą!

Nagrodę w imieniu producenta odebrał Michał Dobraszkiewicz, Dyrektor Marketingu w Senetic.Miło nam poinformować, że po raz kolejny mieliśmy przyjemność odebrać w imieniu Ubiquiti wyróżnienie dla najlepszego rozwiązania ostatnich 12 miesięcy. Produktem Roku 2018 w kategorii WLAN został UAP-XG, którego parametry podniosły poprzeczkę segmentowi rozwiązań sieciowych.

Nagrody dla najlepszych rozwiązań IT były przyznawane już po raz siódmy. Wybór produktów był dwuetapowy – w pierwszym specjaliści z branży IT przesłali do redakcji IT Professional ponad 300 propozycji rozwiązań sprzętowych, programowych i chmurowych, które zebrano w 16 kategoriach. W kolejnym kroku czytelnicy magazynu mogli na nie zagłosować. W tym samym czasie redaktorzy ocenili najlepsze produkty, które sprawdzą się zarówno w korporacjach, jak i małych czy średnich firmach. Ostatecznie każda kategoria miała dwóch zwycięzców – pierwszy został wybrany głosami redakcji, drugi – czytelników. W ten sposób powstał ranking prezentujący najlepsze produkty 2018 roku.

Synonim jakości

Wśród nagrodzonych rozwiązań znalazły się urządzenia z naszej oferty. Z przyjemnością odebraliśmy nagrodę dla UAP-XG w imieniu producenta. Ubiquiti to marka doskonale znana w środowisku sieciowym, która od dawna funkcjonuje jako synonim świetnej jakości, niezawodnego działania i charakterystycznego dla marki minimalistycznego designu. Punkt dostępowy UAP-XG wpisał się w ten trend. Ogromna jak na punkt dostępowy przepustowość w połączeniu z dużą liczbą użytkowników obsługiwanych przez jedno tego typu urządzenie (1500!) sprawia, że produkt świetnie sprawdzi się w środowiskach o dużej gęstości, wymagających szybkiej transmisji danych. Model współpracuje z oprogramowaniem UniFi, pozwalającym na szybkie wykrywanie urządzeń, ich monitoring, konfigurację i scentralizowaną kontrolę. W uzasadnieniu podkreślono jego bezkonkurencyjną wydajność i równoczesną obsługę dużej liczby stacji klienckich. Poniżej prezentujemy unboxing produktu.

Prognozy, rozwój

To dla nas kolejne wyróżnienie w ostatnim czasie. W zeszłym tygodniu dołączyliśmy do prestiżowego grona firm nagrodzonych w konkursie Polska Firma – Międzynarodowy Czempion, który jest organizowany przez PwC i Puls Biznesu. Jesteśmy przekonani, że taki koniec roku to dobra prognoza na kolejny i za 12 miesięcy będziemy mieć jeszcze więcej powodów do dumy.

Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.