0

Senetic wspiera Szlachetną Paczkę

Seneticowe elfy :)XVIII edycja Szlachetnej Paczki za nami. Kolejny raz przekonaliśmy się, że razem możemy więcej, pomagając jednej z rodzin, które wzięły udział w akcji. 8 i 9 grudnia – podczas tzw. weekendu cudów – udało się odmienić prawie 17 tysięcy historii pełnych trudnych wspomnień, bólu i obaw o przyszłość.

Szlachetna Paczka to dla wielu z nas jedna z nielicznych okazji, aby choć raz w roku pomóc innym. Jej wyjątkowość wynika z podejścia – akcja nie wspiera biedy roszczeniowej, prowadzącej do tego, że ludziom przestanie się chcieć. Jej celem jest mądra pomoc, wspierająca samodzielność i dążenie do lepszej przyszłości. Wydarzenie jest motywacją do trwałych zmian i właśnie dlatego co roku dołączamy do setek tysięcy osób, które w wyjątkowym, przedświątecznym czasie stają przed szansą zrobienia czegoś dobrego.

W tym roku pomogliśmy starszemu małżeństwu – pani Barbarze i panu Józefowi, którzy mimo chorób, bardzo trudnych warunków mieszkaniowych i skromnych zasobów finansowych nie poddają się, wspierając się wzajemnie w trudnych chwilach. Dzięki zaangażowaniu naszego zespołu udało się zebrać więcej niż początkowo zakładaliśmy i na pewno za rok znowu weźmiemy udział w akcji.

Magda i Mateusz dzielnie poradzili sobie z dostarczeniem paczek do magazynu organizatorów.

Szlachetna Paczka istnieje od 2001 r. To jeden z największych i najskuteczniejszych programów pomocowych w Polsce. Jest jedynym na świecie systemem pomocy bezpośredniej, w którym ogromna skala działania i pomoc konkretnemu człowiekowi idą ze sobą w parze. Od początku działalności paczki w jej organizację włączyło się prawie pięć mln osób, a wartość materialna pomocy przekroczyła ćwierć mld zł. W tym roku w pomoc potrzebującym zaangażowało się 562 tys. darczyńców, a średnia wartość materialna paczki wyniosła 2800 zł.

Mimo że finał akcji za nami, każdy, kto chciałby mądrze pomóc najbardziej potrzebującym, nadal może to zrobić. Aby pomóc najbiedniejszym odzyskać wiarę w to, że w trudnych chwilach nie są sami, wystarczy wpłacić wybraną kwotę na https://www.szlachetnapaczka.pl/wplacam/.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.