0

Senetic międzynarodowym czempionem. Mamy nagrodę!

Podczas gali naszą firmę reprezentował Łukasz Bojar, wiceprezes Senetic.Kolejny sukces! Miło nam poinformować, że dołączyliśmy do prestiżowego grona firm nagrodzonych w konkursie Polska Firma – Międzynarodowy Czempion. Wydarzenie ma na celu wyróżnienie polskich firm, które osiągnęły sukces w ekspansji zagranicznej, promując wizerunek polskiej marki na rynkach międzynarodowych.

Konkurs organizuje Puls Biznesu i PwC. Jest objęty patronatem Ministerstwa Spraw Zagranicznych oraz Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii. Rywalizują w nim firmy prywatne i spółki skarbu państwa, które w ciągu ostatnich trzech lat dokonały inwestycji zagranicznej – wybudowały zakład produkcyjny, centrum usługowe czy sieć dystrybucji, przejęły zagraniczną firmę lub prowadzą szeroko zakrojoną działalność eksportową. Uroczysta gala z ogłoszeniem wyników odbyła się w 6 grudnia w Warszawie.

Kolejny rok, kolejny sukces

Senetic otrzymał nagrodę w kategorii „Eksporter: Polska Firma Prywatna – małe i średnie przedsiębiorstwa”. W zeszłym roku otrzymaliśmy wyróżnienie w tej samej kategorii, zapowiadając, że stać nas na więcej. Udało się!

W siódmej edycji wydarzenia rywalizowały przedsiębiorstwa usługowe, producenci, przedstawiciele branży FMCG czy IT.  Wśród nagrodzonych znalazły się znane i cenione firmy, jak CCC czy Amica. Podczas gali naszą firmę reprezentował Łukasz Bojar, wiceprezes Senetic.

– Naszym celem jest wspieranie firm na całym świecie i dostarczanie im najlepszych na rynku produktów i usług. Za każdym razem chcemy przekraczać oczekiwania naszych klientów w zakresie ich obsługi. Łukasz Bojar, wiceprezes Senetic.Najważniejsze jest dla nas budowanie zaangażowanego zespołu, który niezależnie od miejsca pracy, współdzieli z nami te wartości – skomentował Łukasz Bojar.

Senetic posiada już 27 oddziałów na świecie, z których dostarcza produkty i usługi do 111 krajów. – W kolejnym roku chcemy umocnić swoją pozycję na aktualnych rynkach oraz dostarczyć produkty i usługi do ponad 150 krajów. Za dwa lata chciałbym móc powiedzieć, że Senetic posiada klientów w każdym kraju na świecie – podsumował wiceprezes.

10 intensywnych lat

To dla nas dobry czas, nie tylko ze względu na nagrody. W przyszłym roku będziemy świętować 10-lecie naszej firmy. To doskonała okazja do podsumowania tego, co udało nam się przez ten czas osiągnąć, ale też zastanowienia się, jak wiele przed nami. Chcemy nadal wspierać organizacje bezkonkurencyjnymi produktami i usługami IT. Dążymy do tego, aby za kolejne 10 lat czerpać z tego taką samą dumę i satysfakcję.


  Chcesz wiedzieć więcej?

  Zostaw numer kontaktowy i/lub adres e-mail, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje pytania

  Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują sie w polityce prywatności

  Avatar

  Anna Gawron

  Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.