2

Nowoczesne routery od Teltoniki. Poznaj ich możliwości i funkcje!

Teltonika od początku swojej działalności skupia się na wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii, które zdecydowanie ułatwiają pracę w zróżnicowanych środowiskach. W ofercie litewskiego producenta pojawiły się dwa funkcjonalne modele routerów RUT240RUT850. Więcej informacji o urządzeniach w dalszej części publikacji. Zachęcamy do zapoznania się z nowościami. 

 

Rozwój i nowoczesność

Nacisk na technologię bezprzewodową sprawia, że użytkownikom sprzętu zależy na tym, by był on wydajny, niezawodny a przede wszystkim funkcjonalny i prosty w obsłudze. Takie rozwiązania stają się coraz popularniejsze. W ofercie Teltoniki znajdziemy zaawansowane i funkcjonalne urządzenia, które wykorzystują technologię LTE czy 3G, m.in. routery, trackery GPS. Kompaktowe routery RUT240 i RUT850 łączy to, że sprawdzają się w zróżnicowanych środowiskach.

 

Dlaczego warto wybrać proponowane urządzenia?

Oba rozwiązania zapewniają szybki start i konfigurację. Warto podkreślić, że urządzenia posiadają niezawodną łączność WiFi oraz wysoką jakość połączeń LTE i 3G. Zachęcamy do obejrzenia naszych unboxingów, w których więcej istotnych informacji na temat urządzeń.

 

RUT240
Zastosowanie znajdzie w małych i dużych przedsiębiorstwach, w przemyśle energetycznym, a także w usługach serwisowych.

Unboxing: Teltonika Router RUT240

 

RUT850
Bardzo dobrze sprawdzi się w samochodach podczas dłuższych podróży, kiedy to dostęp do sieci jest niezbędny. Do routera można podłączyć różne urządzenia, dzięki czemu możliwe jest oglądanie filmów, granie w gry, lub przeglądanie sieci. Intuicyjna platforma ułatwia proces zarządzania RUT850.

Unboxing: Teltonika Router RUT850 

 

Rozwiązania Teltoniki w ofercie Senetic

Szeroka oferta rozwiązań producenta jest dostępna na naszej stronie. Zachęcamy do kontaktu i poznania pozostałych innowacyjnych rozwiązań.

 

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Luiza Urbańska

Liczba komentarzy: 2

  1. Prezentuje się bardzo ciekawie 🙂 Jeszcze gdzieś o nim poczytam i może się skuszę, bo i tak muszę wymienić swój stary router.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.