0

Senetic oczami pracowników. Dlaczego warto?

Pierwsze chwile tablicy "Senetic Positive Power". To od niej wszystko się zaczęło :)Zazwyczaj piszemy tu o nowościach w ofercie, poradach, jak działać wydajniej i nowinkach ze świata IT. Tym razem będzie o nas. I to bardzo dosłownie, bo podzielimy się tym, jak pracuje się w Senetic, co daje nam satysfakcję i dlaczego warto poznać nas bliżej.

Zaczęło się od tablicy, na której pod hasłem „Senetic Positive Power” każdy mógł podzielić się tym, co mu się kojarzy z naszą firmą. Cała masa heheszków potwierdziła, że „zakładowy” humor jest w doskonałej formie, ale pojawiło się też kilka bardzo konkretnych argumentów, które udowadniają, że praca w Senetic to coś więcej niż 8 godzin codziennych obowiązków. Do tego doszły wyniki ankiety, w której mieliśmy okazję podzielić się tym, co w Senetic jest dla nas najważniejsze. Poniżej prezentujemy, co z tego wyszło.

Atmosfera

„Tak zgranej ekipy to ja w żadnej firmie nie miałem” – czytamy w jednej z wypowiedzi. W innych przeważa „rewelacyjny klimat”, „świetny zespół” i inne określenia potwierdzające, że firmę tworzą ludzie. Dzięki dobrym relacjom nikt nie musi odliczać czasu pozostałego do końca dnia, a sukces nie wynika z rygorystycznego przestrzegania deadline’ów i asapów, tylko z autentycznego zaangażowania i chęci tworzenia czegoś, co przynosi świetne efekty.

Rozwój

Dobra praca to taka, w której poza satysfakcją finansową można rozwinąć swój potencjał. I tak się właśnie dzieje w Senetic, gdzie nie ma czasu na nudę. Z proaktywnym podejściem i i chęcią nauki można czerpać wiedzę nie tylko od bardziej doświadczonych współpracowników, ale też podczas szkoleń.

Samodzielność

Nikt nie lubi patrzenia na ręce. W ankiecie często padały pochwały dla możliwości realizowania indywidualnych inicjatyw i samodzielne koordynowanie powierzonych projektów. To nie tylko zaufanie, ale też dobry sprawdzian umiejętności organizacyjnych.

Kompetentny zespół

Dzięki międzynarodowemu zespołowi pracownicy stale uczą się nowych zagadnień i mają szansę skonfrontowania swojego doświadczenia z wieloma rynkami. Różnice sprzyjają nauce, a ciekawość – integracji.

Otwartość, szacunek

W odpowiedziach pracowników pojawiło się też sporo oczywistych elementów, które – poza tym, że teoretycznie wszyscy o nich wiedzą – powinny zostać podkreślone. To m.in. brak bezosobowego podejścia i wzajemny szacunek, który pozwala na swobodne wyrażanie swoich uwag, bez obaw o negatywne konsekwencje.

Elastyczność

Dzięki możliwości pracy zdalnej i elastycznym godzinom pracownicy mogą dostosować model współpracy do swoich możliwości. W wielu opiniach pojawiła się aprobata dla modelu, w którym potrzeby pracownika są traktowane ze zrozumieniem.

Codzienne przyjemności

Nie samą pracą żyje Senetic, dlatego poza wyzwaniami mamy też czas na czasoumilacze. Poza wygodnym biurem pracownicy wskazywali na nową FIFĘ w chillout roomie i szeroki wybór małych przyjemności – dobrej kawy, kakao i herbat w smakach i rodzajach, które spora część z nas poznała dopiero tutaj 🙂

Odpowiedzi pracowników – poza budującym wydźwiękiem – potwierdzają, że tworzenie przestrzeni do rozwoju opartej na odpowiedzialności i zaufaniu jest bardzo ważne. Jeśli szukasz wyzwań i chcesz przekonać się, jak pracujemy, zajrzyj na Senetic.jobs i daj się poznać!

.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.