0

Polska Firma – Międzynarodowy Czempion. Senetic w prestiżowym gronie

Po raz kolejny mamy przyjemność uczestniczyć w organizowanym przez PwC i Puls Biznesu konkursie Polska Firma – Międzynarodowy Czempion. W zeszłym roku otrzymaliśmy wyróżnienie w kategorii „Eksporter: Polska Firma Prywatna – małe i średnie przedsiębiorstwa”. Teraz walczymy o statuetkę w tej samej kategorii. Wyniki poznamy już 6 grudnia!

Ekspansja zagraniczna to nie tylko rozwój, ale też odpowiedzialność za wizerunek polskiej marki na rynkach międzynarodowych. Konkurs promuje aktywność rodzimych firm przekształcających się w globalne podmioty i stanowiących konkurencję dla organizacji w krajach, w których prowadzą działalność. Jest skierowany do firm prywatnych oraz przedsiębiorstw z udziałem Skarbu Państwa, które w ciągu ostatnich trzech lat dokonały inwestycji zagranicznej – wybudowały zakład produkcyjny, centrum usługowe czy sieć dystrybucji, przejęły zagraniczną firmę lub prowadzą szeroko zakrojoną działalność eksportową. Wydarzenie objęte jest patronatem Ministerstwa Spraw Zagranicznych oraz Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii.

To już 7 edycja konkursu. W poprzedniej mieliśmy zaszczyt dołączyć do grona wyróżnionych firm, wśród których znalazły się m.in. Inglot, Kruk, Wielton czy KGHM Polska Miedź. Osiągnęliśmy to dzięki ponad 30 oddziałom zagranicznym, które pozwalają nam dostarczać nasze produkty i usługi do ponad 100 krajów i nadal intensywnie pracujemy nad tym, aby dotrzeć do kolejnych.

10 lat rozwoju

To dla nas wyjątkowy czas, nie tylko ze względu na wyróżnienia. W przyszłym roku będziemy świętować 10-lecie naszej firmy. To świetna okazja do podsumowań i spojrzenia na to, co udało nam się osiągnąć, ale też do zastanowienia się, ile jeszcze przed nami. Wierzymy, że nowe technologie mogą zmieniać życie ludzi na całym świecie i chcemy w tym uczestniczyć w coraz większym stopniu. Naszym celem jest wspieranie organizacji produktami i usługami IT, które przerosną ich oczekiwania. Będziemy dążyć do tego, aby za kolejne 10 lat czerpać z tego taką samą dumę i satysfakcję.

 

.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.