0

Forum Teleinformatyki 2018: Senetic o cyfryzacji w GUM

Podczas XXIV edycji Forum Teleinformatyki, 27-28 września 2018 r., Senetic zaprezentował wnioski z wdrożenia platformy Office 365 w Głównym Urzędzie Miar, ze szczególnym naciskiem na cyfrową komunikację.

Forum to najstarsza i największa konferencja branży IT dla sektora publicznego. Motywem tegorocznej edycji były systemy informacyjne, które wspierają państwo i obywatela. Patronat honorowy nad forum objęły m.in. Ministerstwo Cyfryzacji i NBP.

Wraz z naszym partnerem, firmą Microsoft, zaprezentowaliśmy sesję „Innowacyjna cyfrowa komunikacja siłą organizacji do efektywnej realizacji strategii w epoce big data i globalizującej się codzienności”, poświęconej wdrożeniu platformy Office 365 w Głównym Urzędzie Miar.Nasz prelegent, Artur Rybarczyk, podkreślił, że dalekosiężne cele strategiczne stają się coraz częściej obciążeniem dla dynamiki rozwoju organizacji i z tego powodu coraz częściej ustępują na rzecz modelu zwinnego zarządzania strategicznego, tj. permanentnego, codziennego kreowania strategii z uwzględnieniem wszelkich nowych, dynamicznie pojawiających się czynników zewnętrznych i wewnętrznych.

– Coraz bardziej kluczowe staje się codzienne zarządzanie informacją, permanentną komunikacją oraz celami operacyjnymi i zadaniami. Wsparciem w realizacji tych założeń są innowacyjne narzędzia pracy grupowej i komunikacji takie jak Microsoft SharePoint i Microsoft Teams. Jednak to od efektywności ich wdrożenia zależy późniejsza ich skuteczność, która właśnie z kolei przekłada się na dynamikę i efektywność działania całej organizacji – podkreślił reprezentant Senetic.
– Bardzo cieszy nas fakt, że coraz więcej instytucji publicznych sięga po nowoczesne rozwiązania IT, które usprawniają codzienną pracę oraz kontakt z klientami – mówi Tomasz Stojek, Technical Services Director w Senetic. – Nasza obecność w roli prelegenta Forum Teleinformatyki potwierdza, że mamy wiele do zaoferowania cyfryzującym się instytucjom publicznym, zarówno w zakresie doradztwa merytorycznego, jak i późniejszej realizacji projektów. Z pewnością wesprzemy również przyszłe edycje tego wydarzenia – podsumowuje ekspert Senetic.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Grażyna Zawada

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.