0

Veritas Backup — łatwo, pewnie i bezpiecznie

Utrata wszystkich danych z komputera to nieprzyjemne doświadczenie. Może do tego dojść poprzez nieumyślne usunięcie plików, przez działania szkodliwego oprogramowania, a także przez usterki techniczne urządzenia. Dlatego warto je zabezpieczyć i pomyśleć o stworzeniu kopii zapasowej. Takie rozwiązanie zdecydowanie ułatwi proces odzyskiwania wartościowych plików.  

 

W backupie liczą się tylko sprawdzone rozwiązania  

Niezależnie od tego czy już wykonujesz kopie zapasowe, czy dopiero zaczniesz, chcemy polecić jedno z lepszych rozwiązań na rynku. Seria Backup Exec firmy Veritas pozwoli Ci zbudować system kopii zapasowych, który będzie w pełni dopasowany do potrzeb Twojej firmy. Jest to nowoczesne i niezawodne rozwiązanie, w które warto zainwestować, by cieszyć się bezpieczeństwem danych w każdej sytuacji.  

 

Dwa kroki do zwiększenia bezpieczeństwa danych 

Rozwiązanie, które sprawdzi się w Twojej firmie, to licencja Server Edition, inaczej nazywana  jądrem systemu Backup ExecW jej ramach możesz ochronić pojedynczy serwer Windows oraz w pełni zarządzać kopiami zapasowymi całej firmy z poziomu jednej konsoli.  

Wszystko można zrealizować tylko w dwóch krokach, które opisujemy poniżej: 


Krok 1
 – Zakup podstawowej licencji Server Edition
 

Krok 2 – Wybór niezbędnej agenty dopasowanej do potrzeb Twojej firmy.
Do wyboru trzy agenty:
 

  • Agent for VMware and Hyper-V – On-Premise 

Dzięki temu agentowi, będzie mógł ochronić nielimitowaną liczbę wirtualnych maszyn.

  • Agent for Windows Server – On-Premise 

Ten agent działający na Windows Server daje Ci ochronę lokalnego lub zdalnego serwera fizycznego. 

  • Agent for App and Database – On-Premise 

Najlepsza na rynku ochrona aplikacji oraz baz danych. Wsparcie, integracja i ochrona danych programowych. Możliwość zastosowania dla środowiska fizycznego i wirtualnego. 

 

Zajrzyj na naszą stronę i przekonaj się, jakie to proste: https://www.senetic.pl/veritas/

 

Senetic pomaga dokonać najlepszego wyboru  

Jeśli potrzebujesz wsparcia w wyborze, ponieważ nie wiesz, który z agentów najlepiej sprosta potrzebom Twojej firmy, nasi konsultanci chętnie Ci pomogą. Możesz skontaktować się z nami w każdej chwili. Jesteśmy dla Ciebie po to, abyś dokonał najlepszego wyboru i cieszył się w pełni rozwiązaniem, które wybierzesz 🙂  

Avatar

Luiza Urbańska

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.