0

Microsoft Dynamics for Sales – wszystko, co najważniejsze w jednym miejscu

Prowadzenie biznesu wymaga podejmowania trafnych decyzji, często pod presją czasu. Bez dostępu do usystematyzowanych informacji trudno o trafną analizę, dlatego warto korzystać z rozwiązań, które ją umożliwiają. Poznajcie Dynamics for Sales!

Wybór odpowiedniego narzędzia nie jest łatwy, bo na rynku jest wiele programów ERP i CRM. Decyzja zależy od potrzeb, budżetu i wymaganych funkcji. Jakiś czas temu sami staliśmy przed takim wyborem i postawiliśmy na Dynamics for Sales, który jest częścią systemu ERP – Dynamics 365 i łączy w sobie system CRM oraz narzędzie modułu Handel.

Możliwości Dynamics for Sales

  • Obsługa leadów i szans na sprzedaż
  • Tworzenie list marketingowych i kampanii
  • Tworzenie ofert, zamówień i faktur
  • Obsługa targetów i działań dla pracowników
  • Hierarchia produktów i ich polityki
  • Gamification i Social Engagement
  • Integracja z LinkedIn Sales Navigator
  • Analityka i dashboard

Jak to działa w praktyce?

Dzięki możliwościom adaptacyjnym systemu klient może w pełni dostosować program do swoich procesów. Dynamics na podstawie zbioru danych proponuje konkretne działania, co ułatwia podejmowanie właściwych decyzji. Umożliwia też dostęp do aplikacji zewnętrznych, które zapewniają więcej możliwości bez konieczności inwestowania sporych nakładów finansowych. Co więcej, integracja z platformą LinkedIn Sales Navigator pozwala na budowanie lejka sprzedażowego.

Poznaj szczegóły!

Jeśli jesteś zainteresowany wdrożeniem Dynamics for Sales w swoim środowisku, zajrzyj na https://office365.senetic.pl/dynamics-crm/! Zadzwoń (32 420 92 20), napisz (office365@senetic.pl) – porozmawiajmy. Wspólnie znajdziemy optymalne rozwiązanie!

.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.