0

Twój system księgowy w chmurze. 5 powodów, dla których warto

Webinarium poprowadzi Krystian Mularczyk, który specjalizuje się w wykorzystywaniu potencjału chmury w takich organizacjach, jak Twoja.Jesteś zadowolony ze swojego systemu księgowego, ale nie chcesz zostać w tyle z technologią? Zapraszamy na webinarium, na którym dowiesz się dlaczego warto postawić na chmurę i poznasz przynajmniej 5 powodów, dla których to dobry czas na zmiany.

Webinarium odbędzie się w najbliższą środę, 26 września o 10:00. Poprowadzi je Krystian Mularczyk, który specjalizuje się w wykorzystywaniu potencjału chmury i pomaga wdrażać ją w takich firmach, jak Twoja. Nasz ekspert przedstawi, dlaczego tak ważne jest bycie na bieżąco z technologią chmurową, jakie korzyści przyniesie Twojej organizacji oraz dlaczego chmura to już nie tylko trend, ale konieczność. Wydarzenie będzie dobrą okazją do podpytania kompetentnej osoby o wszystkie niejasne kwestie związane z chmurą.

Kiedy webinarium będzie dla Ciebie przydatne?

  • Stoisz przed decyzją czy wymienić lub rozbudowywać swój serwer dla systemu ERP.
  • Zależy Ci na znanym środowisku, ale chcesz mieć wszystko w chmurze.
  • Chcesz zwiększyć bezpieczeństwo swoich danych.
  • Szukasz rozwiązań, które elastycznie będą się dostosowywać do zmian w firmie.
  • Pracujesz w małej firmie i masz dosyć tego, że Twój serwer zajmuje w biurze mnóstwo miejsca i cały czas hałasuje.

Czego się dowiesz?

  • Dlaczego warto?
  • Jak to działa?
  • Ile to kosztuje?
  • Jak wygląda wdrożenie?
  • Czy sprawdzi się w Twoim środowisku?

Zapisz się!

Aby wziąć udział w webinarze, przejdź do https://office365.senetic.pl/erp-w-chmurze-webinarium/ i zostaw nam namiary, dzięki którym przekażemy Ci dostęp do spotkania. Do zobaczenia w środę!

.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.