0

Senetic Academy online: zostań administratorem sieci IT

Senetic Academy to pierwszy projekt edukacyjny Senetic, w którym nasi eksperci dzielą się wiedzą ekspercką na tematy związane z IT. Pierwsza odsłona Akademii to szkolenie w zakresie budowy profesjonalnej infrastruktury przewodowej i bezprzewodowej przy użyciu urządzeń Ubiquity UniFi.

Celem projektu jest poszerzanie wiedzy administratorów IT i zaawansowanych użytkowników, by mogli ją wykorzystywać w codziennej pracy lub na własne potrzeby.

Pierwszy kurs „Administrator sieci UniFi” poświęcony jest budowie i konfiguracji profesjonalnej infrastruktury przewodowej i bezprzewodowej przy użyciu urządzeń Ubiquity z serii UniFi.

Kurs oferuje fachową wiedzę, prezentowaną w przystępny sposób przez ekspertów Senetic, Roksanę Niesporek i Mateusza Grelę. Roksana jest konsultantką Senetic i pasjonatką nowych technologii, która zawsze szuka najlepszych rozwiązań dla swoich klientów. Mateusz jest inżynierem rozwiązań sieciowych w Senetic; posiadającym obszerną wiedzę i wieloletnie doświadczenie, potwierdzone kilkoma profesjonalnymi certyfikatami.

Materiał kursu jest prezentowany w formie 42 lekcji podzielonych na dwie części:

  • część 1, bardziej teoretyczna, poświęcona jest zagadnieniom związanym z adresami IP. Umożliwia odpowiednie zaplanowanie sieci, wraz z wystarczającą liczbą adresów dla urządzeń,
     
  • część 2, praktyczna, instruktorzy pracują bezpośrednio w środowisku UniFi, przechodząc przez podstawowy proces implementacji i konfiguracji kontrolera.

Kurs „Administrator sieci UniFi” łączy wiedzę i wieloletnie doświadczenie firmy Senetic, czołowego Partnera Microsoft w Polsce. Szczerze polecam ten kurs wszystkim administratorom IT i zaawansowanym użytkownikom, którzy chcą uczyć się od najlepszych. To świetna okazja, żeby zdobyć wiedzę wprost od inżynierów z wieloletnim doświadczeniem w pracy z Ubiquiti w wygodnej formie szkolenia on-line – mówi Łukasz Bojar, wiceprezes Senetic.

Avatar

Grażyna Zawada

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.