1

Katowice Business Run 2018. Kolejna edycja charytatywnej sztafety za nami

Senetic w mocnym składzie :)To już tradycja. Jak co roku, wraz z ponad 20 tysiącami uczestników z 8 innych miast, pobiegliśmy w charytatywnej sztafecie Poland Business Run. Nie zabrakło adrenaliny i świetnej zabawy. Najważniejsza jednak była pomoc innym i tu biegacze jak zwykle nie zawiedli – z opłat startowych udało się zebrać 1659420 zł.

W tym roku na terenie katowickiej Doliny Trzech Stawów stawiło się 3000 uczestników. Każdy z nich miał do pokonania dystans 3,8 km. Były wśród nich dwie nasze drużyny – Senetic Team i Z głową w chmurze, które dzielnie pokonały wyznaczoną trasę, zajmując – kolejno – 155 (01:34:48) i 217 (01:38:17) pozycję. Na podium stanęły grupy Inżynieria Biegania (01:01:17), JHarty. Reaktywacja (01:08:15) i podobnie, jak w zeszłym roku Grupa Nomax (01:08:37). Tabelę ze wszystkimi wynikami można znaleźć na stronie organizatora.

Prosta akcja, jasny cel

Zdrowa rywalizacja i świetna zabawa to nie wszystko. Głównym celem imprezy jest pomoc osobom po amputacjach. W tym roku Katowice pobiegły m.in. dla Romana Gomolucha, który po leczeniu mięsaka kości piętowej stracił prawe podudzie, Natalii Paleczny, która straciła prawą nogę w walce z nowotworem złośliwym kości i Igora Woźniaka, który urodził się bez prawej ręki. Wsparcie finansowe pomoże im wrócić do aktywnego życia i w pełni z niego korzystać.

Do zobaczenia za rok!

Kolejny raz mieliśmy okazję zaobserwować, że bez względu na branżę, wartości czy cele, razem możemy więcej i pokonując własne ograniczenia, mamy okazję pomóc innym. Widzimy się za rok na starcie!

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Liczba komentarzy: 1

  1. Miło się czyta o udanych edycjach charytatywnych biegów, wysokość uzbieranych pieniędzy robi wrażenie – aż przypomniałem sobie, jak za czasów liceum pomagałem przy organizacji Samsung półmaraton w Szamotułach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.