0

Senetic Złotym Partnerem Acer Synergy

Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy partnerstwo Acer Synergy Gold Partner. Jesteśmy dumni, że po raz kolejny udało nam się osiągnąć jeszcze więcej korzyści dla naszych klientów. To sygnał dla nas, że zmierzamy w dobrym kierunku.

Acer wyróżnia trzy poziomy partnerstwa – Platinum, Gold oraz Silver. Każdy z tych poziomów jest przyznawany w zależności od wydajności, doświadczenia i rynku, na którym działają partnerzy. Status Synergy Gold otrzymują firmy, które koncentrują się na średniej wielkości klientach biznesowych i którym dostarczają wielopoziomowe rozwiązania informatyczne.

Nowe partnerstwo – nowe możliwości  

Posiadając status Gold Partner w ramach współpracy z firmą Acer otrzymujemy wiele korzyści m.in.: 

  • Best4Business – dedykowana metoda wsparcia, oparta na promocjach i produktach demonstracyjnych, dostępnych wyłącznie dla Partnerów Synergy, 
  • Akademia Acer – zawsze aktualne filmy, materiały szkoleniowe i webinaria produktowe, 
  • Acer For Education –  rozwiązania przewidziane dla sektora edukacji,  
  • udział w kursach certyfikowanych.   

Warte podkreślenia jest to, że oferujemy w najlepszej cenie rozwiązania Commercial i Bussiness. W ofercie dostępne są monitory i projektory marki Acer. Znajdziesz je na naszej stronie: https://www.senetic.pl/acer/.

Nasz sukces – nasza motywacja do dalszego rozwoju  

Wyróżnienie ze strony Acer to dla nas solidna porcja motywacji. Dzięki temu wydarzeniu wzmocniliśmy w znaczny sposób swoją sieć partnerską, zyskując korzyści, które pomogą nam się jeszcze intensywniej rozwijać. Jako firma podążająca za nowo powstającymi trendami w sferze technologii, stale poszerzamy naszą ofertę oraz kompetencje, chcąc zapewnić Wam fachowe doradztwo i wsparcie. 

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Luiza Urbańska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.