0

Ubiquiti zaskakuje nowościami. Producent rozwija serię UniFi

Ubiquiti nie przestaje zaskakiwać. Po bardzo udanych modelach UAP-AC-PRO i UAP-AC-HD producent przedstawił ultranowoczesne access pointy UAP-nanoHD i UAP-XG. Pierwszy z nich to przede wszystkim kompaktowa forma, szybkość i większa wydajność, drugi – moc, która naprawdę robi wrażenie. Poznajcie je bliżej!

Najnowsze modele producenta mają spore szanse na powtórzenie sukcesu poprzedników. Wyróżnia je lepszy zasięg, wydajność i niezawodne działanie w zróżnicowanych środowiskach.

UAP-nanoHD

UAP-nanoHD to kolejny – po bestsellerowych modelach PRO i HD – wyczekiwany produkt marki Ubiquiti. Wyróżnia go niewielka, kompaktowa budowa, niski profil, 4×4 Wave 2 MU-MIMO, obsługa ponad 200 użytkowników, 802.3af PoE i doskonały stosunek ceny do wydajności w segmencie Enterprise WiFi.

Rozwiązanie współpracuje ze znanym użytkownikom oprogramowaniem UniFi. Dzięki niskoprofilowej budowie i spersonalizowanym obudowom (dostępne oddzielnie) UAP-nanoHD to wyjątkowo dyskretne urządzenie, które łatwo wpisuje się w niemalże każdą przestrzeń.

 

Plusem nanoHD jest też jego niewielki rozmiar – w porównaniu z UAP-AC-PRO jest ponad 30% mniejszy.

Mieliśmy okazję przetestować UAP-nanoHD i musimy przyznać, że spisuje się naprawdę bardzo dobrze. Zobaczcie go w szczegółach w naszym unboxingu!

 

UAP-XG

Opinię solidnej, godnej zaufania marki Ubiquiti umacnia z każdą nową serią. Nie inaczej jest w wypadku UAP-XG. Model jest najszybszym dostępnym na rynku access pointem. Wyróżnia go 802.11AC Wave2 Quad-Radio WiFi, 10 Gigabit Ethernet, MU-MIMO, wydajność 5GB/s i obsługa nawet 1500 klientów.

 

 

UAP-XG, podobnie jak nanoHD, współpracuje z intuicyjnym oprogramowaniem UniFi, które pozwala na szybkie wykrywanie urządzeń, ich monitoring i konfigurację w celu scentralizowanej kontroli. Zapewnia bezpieczną pracę, narzędzia do monitoringu w czasie rzeczywistym oraz wykrywanie i zapobieganie włamaniom. Model stale monitoruje środowisko RF, sprawdzając zarówno potencjalnie szkodliwe aktywności, jak i najlepszy kanał dla wydajnej pracy sieci.

 

 

Zobacz nasz unboxing i dowiedz się więcej nt. ultrawydajnego modelu Ubiquiti.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Jeśli chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej nt. rozwiązań producenta, zapisz się do Senetic Academy. Znajdziesz tam wyczerpujące wskazówki, jak zbudować profesjonalną infrastrukturę w oparciu o produkty Ubiquiti i szereg innych informacji, które zaoszczędzą Twój czas i uchronią Cię przed głupimi błędami.

Aby poznać nowości bliżej, zajrzyj na https://www.senetic.pl/product/UAP-NANOHD i https://www.senetic.pl/product/UAP-XG. Znajdziesz tam porównanie z poprzednimi modelami, informacje nt. zastosowania i instrukcje. W razie pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą nt. oferty. Znajdziesz ich pod nr tel. +48 32 420 92 40 i mailem [email protected].

 

.

Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.