0

vSAN – VMware udowadnia, że nowoczesność się opłaca

VMware vSAN pomaga szybciej zmodernizować infrastrukturę IT, tworząc z niej strategiczny i bardzo opłacalny obszar działalności firmy. Rozwiązanie wspiera organizacje w rozwoju centrów danych bez ryzyka. Ułatwia też kontrolę kosztów przeznaczanych na IT i elastyczne dostosowanie się do przyszłych potrzeb biznesowych.

vSAN bazuje na serwerach o standardzie x86 i komponentach, które pozwalają obniżyć TCO (całkowity koszt posiadania) o 50% w porównaniu z tradycyjnymi rozwiązaniami. Zapewnia więcej możliwości środowisk klasy Hyper‑Converged Infrastructure (HCI) i pomaga szybciej reagować na wyzwania stojące przed IT.

vSAN odchodzi od modelu tradycyjnej, 3-warstwowej architektury zbudowanej z osobnych silosów na rzecz współdzielonego zarządzania i wirtualizacji. Dzięki temu łatwiej osiągnąć kluczowe dla IT korzyści, m.in.:

  • mniejszy koszt TCO
  • elastyczność i skalowalność
  • uproszczone zarządzanie

Jak to działa?

Systemy HCI to najszybciej rozwijający się segment rynku rozwiązań zintegrowanych i konwergentnych. Dzięki vSAN ryzyko wynikające z modernizacji infrastruktury jest minimalne. Wyróżnia go natywne szyfrowanie, wysoka dostępność i szerszy wybór platform sprzętowych. To najprostszy sposób na stworzenie wydajnej infrastruktury o wysokiej dostępności dla krytycznych obciążeń. Według analiz Gartnera do 2020 r. rynek infrastruktury hiperkonwergentnej osiągnie rekordową wartość ponad 9 mld dolarów.

Nowoczesny biznes wymaga od IT narzędzi umożliwiających osiągnięcie przewagi konkurencyjnej w cyfrowej transformacji. Naturalnym krokiem w tym procesie jest właśnie infrastruktura hiperkonwergentna, bazująca na vSAN, która pozwala przyspieszyć ewolucję do dostosowanego do określonych potrzeb innowacyjnego centrum danych.

Dlaczego Senetic?

Stawiamy na profesjonalizm i kompleksowe podejście. Od wielu lat jesteśmy partnerem VMware, a w tym roku mieliśmy przyjemność odebrać nagrodę Złota Strzała 2018 Arrow za największą liczbę transakcji w obszarze rozwiązań VMware. Osiągnięcie takiego poziomu nie byłoby możliwe bez wiedzy i doświadczenia naszych specjalistów. Dzięki temu nasi klienci mogą mieć pewność zawsze aktualnej oferty, kompleksowej obsługi, szybkiej realizacji zamówień i najwyższych kompetencji naszego zespołu.

Pełną ofertę vSAN znajdziesz na https://www.senetic.pl/vmware/vmware_virtual_san/. W razie jakichkolwiek pytań nasi eksperci są dostępni pod nr tel. +48 32 420 92 13 i mailem virtualization@senetic.pl. Zapraszamy!

.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.