0

Teltonika Gold Partner Summit 2018 – nowości, plany

Emocje po konferencji dla najwięNowości Teltonika już wkrótce w naszej ofercie!/ Senetickszych partnerów Teltoniki jeszcze nie opadły, dlatego przedstawiamy najważniejsze ustalenia i wnioski. Producent stawia przede wszystkim na IoT. Zapowiedział, że już w najbliższym kwartale możemy spodziewać się nowych modeli i jeszcze więcej innowacyjnych technologii.

Wydarzenie Teltonika Gold Partner Summit 2018 było doskonałą okazją do podsumowania ostatnich 20 lat działalności firmy. Przez ten okres litewski producent niejednokrotnie udowodnił, że jego oferta nie odstaje poziomem od standardów reprezentowanych przez światowych graczy. Wprowadził do masowej produkcji ponad 100 urządzeń z obszaru IoT, sieci, technologii connected vehicles czy trackingu. W sumie do odbiorców ze 150 krajów trafiło ponad 7 milionów urządzeń. Teltonika stawia jednak na coś więcej – poza dobrą ofertą dba o edukację i relacje z partnerami z całego świata. Właśnie dzięki temu znaleźliśmy się w czołówce firm specjalizujących się w jej rozwiązaniach. Dla nas to kolejny obszar intensywnego rozwoju, dla Was – pewność, że możecie liczyć na bezkompromisową jakość i profesjonalne wsparcie.

Nowości

Podczas konferencji Gold Partner Summit producent podkreślił, że w ofercie pojawią się m.in. nowe routery, a wraz z nimi lepsze procesory, dual band Wi-Fi, obsługa standardu AC, pełny standard N, porty gigabitowe oraz obsługa większej liczby kart (w przypadku modelu RUTX22 jest ich aż 4!). Użytkownicy mogą również liczyć na mniejszy pobór mocy. Wśród nowości znajdą się m.in.: modele RUTX10, RUTX11, RUTX21, RUTX22 i RUTXR1. Już wkrótce znajdziecie je na https://www.senetic.pl/teltonika/. O szczegóły już teraz możecie podpytać naszych specjalistów, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą i informacjami z konferencji. Znajdziecie ich pod nr tel. +48 32 420 92 40 i mailem networking@senetic.pl.

Przyszłość

Obecnie Teltonika ma oddziały m.in. w Kanadzie, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Chile i w Indiach, a wkrótce otwiera nową fabrykę na Litwie. To jednak nie koniec. W misję firmy wpisany jest rozwój i innowacja, co z każdym rokiem widać coraz bardziej. Teltonika to marka, która ma coraz więcej do powiedzenia na globalnym rynku, a my z ciekawością będziemy przyglądać się jej rozwojowi i oferować Wam najciekawsze rozwiązania. Stay tuned!

.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.