0

Windows 10. Microsoft w styczniu zdradzi kolejne szczegóły

Już w styczniu poznamy kolejne szczegóły nt. Windows 10Microsoft zapowiedział, że pod koniec stycznia 2015 roku zorganizuje konferencję poświęconą nowej wersji systemu Windows. Dowiemy się na niej więcej na temat wprowadzonych innowacji konsumenckich.
Na razie gigant z Redmond udostępnił jedynie wersję Technical Preview, przeznaczoną dla użytkowników biznesowych. W połowie listopada poinformował  też, że do końca bieżącego roku nie zdradzi więcej na ten temat. Zgodnie z zapowiedziami, już na początku przyszłego roku możemy spodziewać się szerszych informacji dotyczących wersji konsumenckiej.

Oficjalnej prezentacji ma towarzyszyć szczegółowe omówienie jego funkcji. Ze względu na rezygnację z grudniowej aktualizacji, można podejrzewać, że Microsoft zdecydował się na kolejną wersję Windows 10 Technical Preview, wzbogaconą o pakiet konsumencki. Prawdopodobnie będzie to m.in. powrót do Menu Start, nowy dotykowy interfejs oraz inteligentna asystentka.

Być może konferencja będzie dobrą okazją do skupienia się na szczegółach dotyczących działania systemu na różnych platformach – tabletach, smartfonach, konsolach i innych urządzeniach. To właśnie dostosowanie do największej liczby urządzeń w historii ma być jedną z najmocniejszych stron nowego rozwiązania. Jak zapowiadają władze Microsoftu, nowy Windows ma być uniwersalny, kompleksowy i najpełniejszy ze wszystkich dotychczasowych systemów.

Wkrótce powinien się pojawić oficjalny komunikat dotyczący konferencji i wydarzeń z nią związanych. Możliwe, że wtedy poznamy więcej szczegółów.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.