0

Senetic na Teltonika Gold Partner Summit 2018

Gold Partner Summit to pierwsza w historii Teltoniki konferencja dla największych partnerów producenta z całego świata. Nowe produkty, plany na kolejne miesiące, wymiana doświadczeń… Nie mogło nas tam zabraknąć!

To pierwsza tego typu konferencja producenta. Wydarzenie zostało zorganizowane dla największych partnerów Teltoniki i trwa od wczoraj – 27 do 28 lipca w Wilnie. Jako złoty partner nie mogliśmy przegapić okazji, aby dowiedzieć się jeszcze więcej nt. oferty producenta i zapewnić Wam dostęp do najnowszych rozwiązań.

Nowości, plany

Producent obchodzi w tym roku 20-lecie działalności. Gold Partner Summit to świetna okazja, aby podsumować dotychczasowe dokonania i porozmawiać o planach na przyszłość. Przedstawiciele firmy skupili się zwłaszcza na obszarze IoT, networkingu, roli nowoczesnych rozwiązań w zarządzaniu flotą pojazdów i technologiach przyszłości. Było sporo konkretnych studiów przypadku, nie zabrakło też dyskusji i wymiany informacji.

Szczegóły

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej nt. rozwiązań Teltonika, zajrzyj do nas na https://www.senetic.pl/teltonika/ lub skontaktuj się z nami. Znajdziesz nas pod nr tel. +48 32 420 92 40 i mailem networking@senetic.pl. Do usłyszenia!

 

.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.