0

Pracuj wydajnie z nowym MacBookiem Pro 2018

Wydajność – to główne hasło towarzyszące premierze 13″ oraz 15″ MacBook Pro 2018. Nowe notebooki firmy z Cupertino zostały wyposażone w procesory Intel Core i5, i7 oraz i9 ósmej generacji, pamięć ram DDR4 do 32 GB oraz dysk SSD aż do 4 TB. To jednak nie koniec zmian, jakie wprowadziła firma Apple w swoich odświeżonych komputerach przenośnych.

Wydajność…

Największą rewolucję przeszedł model 15″. Mamy tutaj do wyboru sześciordzeniowy procesor i7 lub i9, możliwość rozszerzenia pamięci RAM DDR4 do 32 GB, dysk SSD do 4 TB oraz układ graficzny Radeon Pro wyposażony w 4 GB pamięci w każdej konfiguracji. Zapewnia to wzrost wydajności nawet do 70% w stosunku do zeszłorocznego modelu.

W przypadku 13″ MacBook Pro mamy do wyboru czterordzeniowy procesor i5 lub i7 oraz dysk SSD do 2 TB. Zastosowany układ graficzny to zintegrowany Intel Iris Plus 655. W najwyższej konfiguracji możemy spodziewać się nawet 2-krotnego wzrostu wydajności w porównaniu z poprzednikiem.

…to nie wszystko!

We wszystkich modelach została zastosowana technologia True Tone, która dopasowuje temperaturę wyświetlanych kolorów do otoczenia zarówno na ekranie głównym, jak i pasku dotykowym Touch Bar. Zainstalowany układ T2 znany z iMac Pro dba o bezpieczeństwo, pozwala na chroniony rozruch systemu oraz szyfrowanie danych „w locie”. Umożliwia nam również komunikację za pomocą komendy „Hej, Siri” – po raz pierwszy w komputerach Mac. Apple zadbało również o ergonomię pracy. Pojemność baterii została zwiększona, co pozwala nam na dłuższą pracę bez konieczności szukania zasilania, zaś klawiatura wyposażona w usprawniony mechanizm motylkowy (jest to już trzecia generacja) zapewnia cichszą pracę.

Zarezerwuj już dziś

Nowy MacBook Pro 2018 13″ i 15″ będzie już wkrótce dostępny na senetic.pl. Zachęcamy do kontaktu z działem handlowym mailowo (info@senetic.pl) oraz telefonicznie (+48 32 420 92 00), aby dowiedzieć się więcej o produktach marki Apple.
.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Dawid Krzanowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.