0

Senetic na Microsoft Inspire. Las Vegas, here we go!

W zeszłym roku nie zabrakło emocji. W obecnym spodziewamy się ich jeszcze więcej!/ fot. SeneticKolejna konferencja Inspire zbliża się wielkimi krokami. Od 15 do 19 lipca będziemy świadkami największego wydarzenia dla partnerów Microsoft. Usłyszymy o planach na najbliższe miesiące, poznamy strategiczne założenia i dowiemy się, co robić, by zapewnić Wam jeszcze więcej korzyści.

Microsoft Inspire to najważniejsza konferencja dla partnerów Microsoft z całego świata. Jak co roku, nie zabraknie na niej również nas. Po zeszłorocznym spotkaniu w Waszyngtonie, tym razem wydarzenie odbędzie się w Las Vegas.

Po raz pierwszy konferencja zbiegnie się z wydarzeniem Microsoft Ready, stanowiąc doskonałą okazję do wymiany doświadczeń z partnerami z całego świata. Na bieżąco będziemy Wam relacjonować najistotniejsze tematy.

Podczas zeszłorocznej edycji w Waszyngtonie Satya Nadella, CEO Microsoftu, poinformował o planach wprowadzenia na rynek Microsoft 365. Podkreślił rolę technologii chmurowych, IoT, Big Data oraz AI. W tym roku spodziewamy się kolejnych nowości.

Śledźcie nas na blogu, Facebooku, LinkedInie i Twitterze, a na pewno niczego nie przegapicie. Las Vegas, here we go!

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.