0

Poznaj Microsoft Teams! Zapraszamy na webinarium

Usługa Teams, którą Microsoft wypuścił na rynek w marcu ubiegłego roku, jest obecnie wykorzystywana przez wiele tysięcy organizacji na całym świecie. Coraz większą popularność zyskuje także w Polsce, gdzie konkuruje głównie ze Slackiem oraz usługą Skype for Business.

Idea Teamsów wpisana jest w rozwijanie wizji inteligentnej komunikacji, a funkcje aplikacji mają usprawniać pracę zespołową opartą na czatach, spotkaniach i rozmowach. Funkcje tego narzędzia pokażemy na naszym webinarium, już 28 czerwca o godz. 10:00.

Czego się dowiem?

Nie zabierzemy Ci dużo czasu. Poświęć nam 30 minut, a zobaczysz jak wygląda centrum pracy zespołowej w usłudze Office 365. Dowiesz się też, dlaczego gigant z Redmond chce pożegnać się z kultowym komunikatorem i kiedy zmiany te wejdą w życie.

Podczas webinarium nasz specjalista zaprezentuje możliwości usługi Teams i odpowie na wszystkie pytania, m.in.:

  • Czym jest usługa Microsoft Teams?
  • Jak zintegrować Teams z aplikacjami usługi Office365?
  • Jak tworzyć kanały w zespołach i jak je personalizować?
  • Jak sprawnie organizować spotkania i udostępniać pliki?
  • W jaki sposób można dodać aplikacje zewnętrzne?
  • Skype For Business vs Teams: jaka jest nowa wizja komunikacji?

Jak się zapisać?

Aby się zapisać, wystarczy przejść na stronę https://office365.senetic.pl/poznaj-teams-webinarium/ i zostawić informacje, które są nam potrzebne do wysłania zaproszenia.

Gdzie znajdę ofertę aplikacji Microsoft Teams?

Aplikacja Teams jest częścią usługi Office 365, a pełną ofertę znajdziecie na https://office365.senetic.pl/. W razie pytań nasi specjaliści są dostępni pod telefonem +48 32 420 92 20 i mailem office365@senetic.pl.

Do zobaczenia na webinarium!

.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Kolecko

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.