0

Konferencja MOS IV, czyli wszystko, co musisz wiedzieć o bezpieczeństwie IT

Już 12 czerwca w Lublinie odbędzie się kolejna odsłona konferencji Masters of Security. Tym razem laboratorium bezpieczeństwa IT stanie się Politechnika Lubelska. To właśnie tam eksperci rozłożą temat konferencji na czynniki pierwsze. Tam też będziecie mogli zobaczyć wybrane rozwiązania w akcji. Mamy przyjemność być partnerem wydarzenia, dlatego tym bardziej serdecznie Was na nie zapraszamy!

To już czwarta edycja Masters of Security. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Tym razem zaczniemy od tematu, który w ostatnich miesiącach budził największe emocje – RODO. Nasi eksperci poopowiadają o delegowaniu usług, ograniczeniu odpowiedzialności po stronie klienta oraz ochronie danych osobowych zgodnie z nowymi zasadami. Pod lupę weźmiemy również rozwiązania do rozpoznawania zagrożeń i wykrywania podatności, czyli systemy monitorujące dostęp do kont uprzywilejowanych, systemy kontroli dostępu do sieci, systemy do zarządzania urządzeniami mobilnymi oraz systemy do zbierania i analizy logów.

Nie zabraknie też nowości – specjaliści zaprezentują Continous Security w chmurze, czyli zaawansowany technologicznie zestaw narzędzi klasy Vulnerability Management, umożliwiający zautomatyzowane zarządzanie cyklem identyfikacji podatności. Dodatkowo na przykładzie wdrożeń i inwestycji w Mieście Lublin porozmawiamy o bezpieczeństwie urządzeń sieciowych.

Zwieńczeniem wydarzenia będzie live show „Rekonesans i fałszywa drukarka? You have no power here, czyli zarządzanie hasłami i dostępami” oraz live hacking na serwer w infrastrukturze odzwierciedlającej typowe środowisko klienckie. Patronat merytoryczny nad konferencją objęła Politechnika Lubelska.

Wydarzenie odbędzie się już 12 czerwca na Politechnice Lubelskiej. Szczegóły i formularz zgłoszeniowy znajdziecie na https://www.senetic.pl/masters-of-security-iv/. Serdecznie zapraszamy!

Agenda

09:30 – 10:00 Rejestracja i przywitanie uczestników
10:00 – 10:30

RODO – możliwości delegowania usług, ograniczenie odpowiedzialności po stronie klienta. Jak chronić dane osobowe w firmie zgodnie z RODO – potrzeby korzyści i odpowiedzialność

Prelegent: Tomasz Stojek/ Senetic/SANSEC

10.30 – 11.15

Rozwiązania do rozpoznawania zagrożeń i wykrywania podatności: systemy monitorujące dostęp do kont uprzywilejowanych, systemy kontroli dostępu do sieci, systemy do zarządzania urządzeniami mobilnymi oraz systemy do zbierania i analizy logów

Prelegenci: Marcin Marciniak, Konrad Grzybowski/ Versim

11.15 – 11.30 Przerwa kawowa
11.30 – 12.15

Continous Security w chmurze, czyli zaawansowany technologicznie zestaw narzędzi klasy Vulnerability Management, umożliwiający zautomatyzowane zarządzanie cyklem identyfikacji podatności

Prelegent: Błażej Adamczyk/ Senetic/SANSEC

12.15 – 13.00 Przerwa obiadowa
13.00 – 13.40

Standaryzacja i bezpieczeństwo urządzeń sieciowych w mieście na przykładzie wdrożeń i inwestycji

Prelegent: Grzegorz Hunicz, Dyrektor Wydziału Informatyki i Telekomunikacji w Urzędzie Miasta Lublin

13.40 – 14.25

Rekonesans i fałszywa drukarka? „You have no power here”, zarządzanie hasłami i dostępami

Prelegenci: Błażej Adamczyk/ Senetic/SANSEC, Marcin Marciniak/ Versim

14.25 –14.40 Przerwa kawowa
14.40 – 15:40 Live hacking: Michał Chrobak & Błażej Adamczyk/ Senetic/SANSEC, Marcin Marciniak/ Versim
15:40 – 16.00 Podsumowanie i losowanie nagród

 

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.