0

Jak odnowić subskrypcję Office 365? To łatwiejsze niż myślisz!

Usługi Office 365 nie trzeba nikomu przedstawiać. Rozwiązanie z powodzeniem wspiera pracę nowoczesnych firm na całym świecie, zapewniając im kompleksowe narzędzia. To nie tylko aplikacje pakietu Office, ale przede wszystkim łatwiejsza komunikacja i współpraca w wyjątkowo przystępnej cenie. Dzięki możliwości wyboru między subskrypcją miesięczną i roczną Office 365 elastycznie dopasowuje się do potrzeb organizacji. Co ważne, samo przedłużenie licencji jest bardzo proste.

Z Office 365 praca przebiega szybciej, dlatego łatwo zapomnieć, że zbliża się koniec okresu ważności licencji. Opierając się na popularności hasła „jak odnowić subskrypcję Office 365?” w wyszukiwarce, postanowiliśmy ułatwić Wam to zadanie i przy okazji przekonać Was, że nowoczesne rozwiązania to też innowacyjna obsługa, której daleko do biurokratycznych, skomplikowanych operacji.

Jak to wygląda w praktyce?

Jeśli jesteś naszym klientem, przed zakończeniem okresu subskrypcji otrzymasz od nas wiadomość z fakturą pro forma. Po jej opłaceniu usługa automatycznie odnowi się na kolejny okres. To wszystko. Będąc klientem innego dostawcy, również możesz odnowić subskrypcję u nas. Wystarczy dać nam znać. Z chęcią przygotujemy indywidualną wycenę, dzięki której przekonasz się ile korzyści niesie za sobą współpraca z Partnerem Roku Microsoft.

Dlaczego warto postawić na Senetic?

  •  Z nami zyskujesz gwarancję najlepszej ceny
  • Otrzymujesz 10% zniżki na wsparcie techniczne 24/7
  • Nie tracisz czasu – masz pewność szybkiej i wygodnej realizacji

Szczegóły

Na naszej stronie internetowej https://office365.senetic.pl/odnowienia/ znajdziecie wszystkie niezbędne do przedłużenia subskrypcji informacje i pytania, które najczęściej padają w rozmowach dotyczących odnowień.

W razie pytań, nasz specjalista Jakub Mroziński przedstawi, co i jak 🙂

Znajdziecie go pod nr +48 32 420 93 24 oraz pod adresem mailowym Jakub.Mrozinski@senetic.com.

 

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.