0

Porozmawiajmy o vSAN! Zapraszamy na webinarium

Dobra wiadomość dla fanów rozwiązań VMware! Już 7 czerwca o 10:00 nasi specjaliści przeprowadzą dla Was webinarium, podczas którego poznacie szczegóły dot. vSAN. To świetna okazja, aby poznać bliżej rozwiązanie VMware i dowiedzieć się wszystkiego, o co nie mieliście okazji do tej pory zapytać. Gorąco polecamy i zachęcamy do udziału!

VMware vSAN to nie tylko więcej możliwości środowisk klasy Hyper‑Converged Infrastructure (HCI), ale też możliwość szybszej reakcji na częste zmiany wymagań i redukcja kosztów posiadania (TCO). Rozwiązanie pomaga skuteczniej sprostać przyszłym wyzwaniom stojącym przed IT. Jest wbudowane bezpośrednio w hypervisor, zapewniając stworzenie zoptymalizowanej pod kątem technologii flash, wydajnej sieci pamięci masowej dla infrastruktury hiperkonwergentnej. vSAN bazuje na tradycyjnych komponentach skalowalnej architektury x86, obniżając koszty eksploatacji o 50%. To najprostsza w obsłudze sieć pamięci masowej dla maszyn wirtualnych.

Czego się dowiem?

Webinarium poświęcone vSAN będzie przeprowadzone w formie rozmowy specjalistów. Senetic będzie reprezentować nasz wiceprezes Łukasz Bojar, a VMware – Andrzej Szymczak, architekt rozwiązań DC. Wydarzenie jest przeprowadzane we współpracy z Arrow ECS i VMware.

Podczas wydarzenia będzie możliwość zadawania pytań ekspertom. Ze spotkania dowiecie się m.in.

  • Co to jest vSAN?
  • Jak go wykorzystać?
  • Jak wdrożyć go do swojej infrastruktury?
  • Dlaczego warto przejść do HCI?

Nasi specjaliści zaprezentują też jego możliwości!

Jak się zapisać?

Aby się zapisać, wystarczy przejść na stronę https://www.senetic.pl/vsan-webinarium/ i zostawić informacje, które są nam potrzebne do wysłania zaproszenia.

Gdzie znajdę ofertę VMware?

Pełną ofertę rozwiązań VMware znajdziecie na https://www.senetic.pl/vmware/. W razie pytań nasi specjaliści są dostępni pod telefonem +48 32 420 92 13 i mailem virtualization@senetic.pl.

Do zobaczenia na webinarium!

.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.