0

5 lat gwarancji na monitory NEC w Senetic!

Firma NEC wystartowała z promocją „5 lat gwarancji w standardzie”. Akcją objęte są wybrane monitory biznesowe z serii EA (EA193Mi, EA223WM, EA224WMi, EA234WMi, EA244WMi, EA245WMi, EA273WMi, EA275WMi, EA295WMi) w obu dostępnych wersjach kolorystycznych (czarny, biały) oraz projektory serii M i ME. Należy jednak pamiętać, że w przypadku projektorów 5 letnia gwarancja dotyczy tylko projektora (nie lampy).

Dlaczego NEC?

NEC to japoński producent monitorów i projektorów, który od lat wyznacza trendy w dziedzinie wyświetlania obrazu. Do najważniejszych osiągnięć producenta należą:

  • wprowadzenie technologii MultiSync w 1985 roku,
  • pierwszy na świecie monitor LCD Large Format Display w 2002 roku,
  • wprowadzenie pierwszych na świecie projektorów zatwierdzonych przez TCO w 2010 roku,
  • pierwszy na świecie projektor z laserem czerwono-niebieskim w 2017 roku.

Innowacyjne rozwiązania

NEC jest liderem na rynku monitorów biznesowych i nie inaczej jest w przypadku ich najnowszej serii EA. Ekrany zostały wyposażone w matrycę IPS z podświetlaniem LED, co zapewnia idealne odwzorowanie kolorów oraz bardzo dobre kąty widzenia (aż do 178° poziomo / 178° pionowo) przy niskim zużyciu energii (aż do 52% procent w stosunku do swoich poprzedników). Dodatkowo NEC zadbał również o zdrowie naszych oczu. Sprzęt posiada technologie Low Blue Light, która zmniejsza emisję szkodliwego niebieskiego światła oraz Flicker-Free eliminującą migotanie podświetlenia. Ergonomię pracy poprawia również możliwość regulacji wysokości, nachylenia oraz obrotu ekranu.

Projektory z serii M oraz ME to przede wszystkim niesamowita jakość obrazu dzięki niezwykle wysokiemu poziomowi jasności oraz szerokiemu zakresowi kolorów. Zostało to osiągnięte poprzez zastosowanie technologii LCD (seria ME) oraz DLP (seria M). Warto również zwrócić uwagę na mobilność urządzeń – są niezwykle lekkie oraz posiadają zintegrowany głośnik.

Zamów już dziś!

Monitory oraz projektory NEC objęte 5-letnią gwarancją są dostępne na naszej stronie senetic.pl. Zachęcamy do kontaktu z działem handlowym mailowo (info@senetic.pl) oraz telefonicznie (+48 32 420 92 00).

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Dawid Krzanowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.