0

Senetic ze Złotą Strzałą 2018!

Świętujemy! Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy Złotą Strzałę 2018 Arrow za największą liczbę transakcji. To dla nas nie tylko wyróżnienie, ale przede wszystkim spora dawka motywacji na kolejne miesiące, które będą dla nas jeszcze intensywniejsze!

Otrzymana nagroda dotyczy wyników sprzedaży rozwiązań VMware. Osiągnięcie tak wysokiego poziomu nie byłoby możliwe bez wiedzy i doświadczenia naszych specjalistów. Dzięki temu nasi klienci mogą mieć pewność zawsze aktualnej oferty, kompleksowej obsługi, szybkiej realizacji zamówień i najwyższych kompetencji naszego zespołu.

Rozwiązania producenta

Oferta VMware obejmuje m.in.:

  • vSphere
  • vCenter
  • Workstation
  • Fusion
  • Horizon
  • vRealize
  • Virtual SAN

Pełną ofertę można znaleźć na https://www.senetic.pl/vmware/. Producent jest pionierem w dziedzinie wirtualizacji. Oferowane oprogramowanie to wydajny, niezawodny ekosystem zawierający szereg profesjonalnych usług upraszczających złożoność infrastruktury IT.

Szczegóły

W razie jakichkolwiek pytań odnośnie oferty VMware, nasi eksperci są dostępni pod nr tel. +48 32 420 92 13 i mailem virtualization@senetic.pl. Zapraszamy!

.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.