0

Jabra Engage – Twój najlepszy zestaw słuchawkowy

Nowości na pokładzie! Miło nam poinformować, że od niedawna w naszej ofercie można znaleźć profesjonalne zestawy słuchawkowe Jabra Engage. Seria imponuje jakością, komfortem, zasięgiem i żywotnością baterii.

Jabra Engage to przede wszystkim wiodąca w branży jakość łączności bezprzewodowej, zapewniająca krystaliczną czystość rozmów. Dzięki przemyślanej konstrukcji rozwiązania są wyposażone w zaawansowane mikrofony z funkcją redukcji szumów. To również wyjątkowo długi czas rozmów, wbudowany wskaźnik zajętości i możliwość wyboru sposobu noszenia.

W skład serii Jabra Engage wchodzą 4 funkcjonalne modele – Engage 75 Stereo&Mono, Engage 75 Convertible, Engage 65 Stereo&Mono i Engage 65 Convertible. Dzięki żywotności baterii od 9-13 godzin, zasięgu do 150 m, możliwości podłączenia nawet pięciu urządzeń i wygodnej stacji bazowej to korzystna propozycja dla każdego, kto ceni sobie sprawną komunikację i wygodę pracy.

Który zestaw słuchawkowy wybrać?

Jabra Engage 75 Stereo & Mono

Jabra Engage 75 Convertible

Jabra Engage 65 Stereo & Mono

Jabra Engage 65 Convertible

Sposób noszenia Pałąk na głowę stereo i mono Zaczep na ucho, pałąk na szyję, pałąk na głowę Pałąk na głowę stereo i mono Zaczep na ucho, pałąk na szyję, pałąk na głowę*
Czas rozmów  13 godzin  9 godzin  13 godzin  9 godzin
Czas ładowania 90 minut 75 minut 90 minut 75 minut
Szybkie ładowanie Tak, 40% po 30 minutach Tak, 40% po 30 minutach Tak, 40% po 30 minutach Tak, 40% po 30 minutach
Ładująca stacja bazowa Tak, z ekranem dotykowym Tak, z ekranem dotykowym Tak, z przyciskami Tak, z przyciskami
Certyfikowane dla Skype for Business  ✓  ✓  ✓  ✓
Skype for Business Open Office  ✓  ✕  ✓  ✕
Kierunkowa redukcja szumów  ✓  ✓  ✓  ✓
DECT  ✓  ✓  ✓  ✓
Poziom bezpieczeństwa DECT  C  C  C  C
Bluetooth Tak, w stacji bazowej Tak, w stacji bazowej Nie Nie
Łączy się z Maksymalnie 5 urządzeniami** Maksymalnie 5 urządzeniami** Maksymalnie 2 urządzeniami*** Maksymalnie 2 urządzeniami***
Zasięg łączności bezprzewodowej 150 m 100 m 150 m 100 m
Wbudowana dioda zajętości  ✓  ✓  ✓  ✓
Adaptacyjna regulacja głośności  ✓  ✓  ✓  ✓
Ochrona dźwięku****  ✓  ✓  ✓  ✓
Regulowany wysięgnik midi  ✓   ✕  ✓   ✕

* Pałąk na szyję i na głowę dostępne jako akcesoria.

** Łączy się z telefonem stacjonarnym, telefonem stacjonarnym USB, telefonem programowym, 2 telefonami komórkowymi (Bluetooth).

*** Łączy się z telefonem stacjonarnym i programowym (PC).

**** PeakStop™, Noise@Work, szok akustyczny, SafeTone.

Pytania?

Rozwiązania z serii Jabra Engage znajdziesz u nas na https://www.senetic.pl/jabra_engage/. Jeśli masz pytania lub po prostu chcesz dowiedzieć się więcej na ich temat, czekamy na Ciebie pod nr tel. +48 32 420 92 00 i mailem [email protected].

.

Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.