0

Nowość w Senetic. Szczegóły już w kwietniu!

Wszyscy lubimy niespodzianki. Jednak nie tylko taka myśl przyświecała naszym ekspertom od chmury przy wdrażaniu rozwiązania, które zaprezentujemy w kwietniu. Głównym celem było dostosowanie się do Waszych potrzeb. Już wkrótce przekonacie się, co z tego wyszło!

Nie zdradzimy szczegółów. Możemy jednak zaprosić Was na webinarium, na którym wszystko stanie się jasne. Cel zmiany jest prosty – chcemy ułatwić Wam życie. Brzmi dobrze, prawda? Pomysł projektu wyszedł tak naprawdę od Was i jest wynikiem setek rozmów na temat Waszych potrzeb, oczekiwań i wizji nowoczesnego biznesu.

Kiedy poznam szczegóły?

Przejdźmy jednak do konkretów, czyli do tego kto i kiedy przekaże Wam nieco więcej na ten temat. Webinarium odbędzie się 5 kwietnia o 11:00. Poprowadzą je nasi eksperci – Karolina Król, która o Office 365 wie wszystko i chętnie się tą wiedzą z Wami dzieli oraz Łukasz Kaźmierczak, który na co dzień dzielnie lideruje zespołem inżynierów odpowiedzialnych za rozwiązania Microsoft.

Jak mogę się zapisać?

Aby się zapisać, wystarczy przejść na https://office365.senetic.pl/webinarium/, przesłać nam informacje, dzięki którym będziemy mogli się z Tobą kontaktować i… czekać na webinarium. Wszystko stanie się jasne już 5 kwietnia o 11:00. Do usłyszenia!

.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.