3

Senetic oficjalnym sklepem NEC

Miło nam poinformować, że osiągnęliśmy kolejny poziom partnerstwa z firmą NEC, producentem sprzętu komputerowego i telekomunikacyjnego. Tytuł oficjalnego sklepu to nie tylko spore wyróżnienie, ale przede wszystkim szereg korzyści dla Was, naszych klientów!

Japońska firma NEC znana jest przede wszystkim z wysokiej jakości monitorów skierowanych do różnych branż. Dzięki ścisłej współpracy z producentem od niedawna możemy pochwalić się tytułem oficjalnego sklepu i – co za tym idzie – jeszcze korzystniejszymi warunkami zakupu. Poza profesjonalnym wsparciem przedsprzedażowym i posprzedażowym oferujemy naszym klientom więcej ofert specjalnych i promocji. Zapewniamy również 3-letnią gwarancję i możliwość zgłaszania projektów. Dzięki wyróżnieniu można mieć pewność, że proponowany sprzęt pochodzi z oficjalnego źródła. Potwierdza to także najlepszą dostępność produktów.

Wsparcie, pewność najlepszej ceny

– Partnerstwo z NEC podkreśla nasze zaangażowanie w rozwój oferty o najciekawsze pozycje na rynku. Wśród nich można znaleźć m.in. świetne rozwiązania z zakresu biznesu, grafiki, medycyny i edukacji. Zapewniamy klientom pełne wsparcie w doborze odpowiednich dla ich środowiska produktów. Zawsze mogą się do nas zwrócić z każdym pytaniem – podkreśla Piotr Janicki, który specjalizuje się u nas w ofercie NEC.

.

Dowiedz się więcej

Pełną ofertę rozwiązań NEC znajdziesz na www.senetic.pl. Zadzwoń, napisz – powiedz, czego potrzebujesz, a my przygotujemy dla Ciebie korzystną propozycję. Znajdziesz nas pod nr tel. +48 32 420 92 00 i mailem [email protected]. Do usłyszenia!

.

Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.

Liczba komentarzy: 3

  1. Już wcześniej słyszałem o NEC. Akurat szukam nowego monitora, więc może się skuszę, jak tylko przejrzę ofertę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.