0

Ultraszeroki, zakrzywiony monitor Samsung w ofercie Senetic

49-calowy monitor C49HG90DMUX ma wszelkie predyspozycje do tego, by wywołać u graczy szybsze bicie serca. Kosmiczny rozmiar matrycy, jej zakrzywienie, cienkie ramki i smukła obudowa pozwalają w pełni cieszyć się wrażeniami z rozgrywek.

Gamingowa propozycja Samsunga jest pierwszym na świecie zakrzywionym monitorem QLED w takim rozmiarze. Model imponuje możliwościami i zastosowanymi technologiami. Nic dziwnego – dzięki niemu rozgrywki stają się tak wciągające, jak nigdy, a oglądanie filmów niemalże tak realistyczne, jak na ekranie w iMaxie.

Dzięki szerokości i proporcjom 32:9 użytkownik w pełni odbiera obraz zaprojektowany przez twórców gier czy filmów – widzi każdy, nawet najdrobniejszy detal, angażując się w przekazywaną fabułę. Odbiera też czyste i zgodne z rzeczywistością kolory. Fani e-sportu docenią również fabryczną kalibrację różnych trybów gier.

Ultraszeroki monitor to jednak nie tylko przyjemność z gry czy wideo. To funkcjonalność pozwalająca podzielić ekran i realizować kilka zadań jednocześnie. Easy Setting Box jednym kliknięciem dzieli ekran na pola o różnej wielkości. Konfigurowanie kilku urządzeń staje się dzięki temu przeszłością, a sama praca – bez zakłócających widok ramek i kilku kabli zasilających – przebiega szybciej i bardziej komfortowo.

Najważniejsze cechy:

  • Przekątna ekranu 49″ (124,2 cm)
  • Proporcje 32:9
  • Zakrzywiony ekran
  • Quantum Dot
  • Częstotliwość odświeżania 144Hz

Szczegóły

Chcesz dowiedzieć się więcej nt. imponującego monitora Samsung? Wszystkie informacje znajdziesz na www.senetic.pl. W razie pytań skontaktuj się z nami pod nr tel. +48 32 420 92 00 lub mailem info@senetic.pl.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.