0

Routery Teltonika – nowość w naszej ofercie

Nowy nabytek w naszym magazynie! Prezentujemy funkcjonalne routery firmy Teltonika, które są popularne w krajach bałtyckich i coraz lepiej radzą sobie na rynku globalnym. Warto je sprawdzić!

Producent specjalizuje się w niezawodnych, bezpiecznych routerach LTE do profesjonalnych zastosowań. Wyróżnia go wykorzystanie zaawansowanych rozwiązań w przystępnej, intuicyjnej w obsłudze formie. Firma stawia na prostotę i popularyzację technologii IoT. Wykwalifikowana kadra inżynierów od 20 lat pracuje nad projektowaniem coraz lepszych rozwiązań.

Routery, akcesoria

Pełną ofertę routerów i akcesoriów Teltonika znajdziesz na senetic.pl. Wśród nich m.in. niezawodne, bezpieczne rozwiązania RUT240, RUT230, RUT950, RUT955 czy RUT850.

 

Tutaj sprawdzisz, gdzie wykorzystywane są rozwiązania producenta:

 

A tutaj dowiesz się, jak się je tworzy:

Masz pytania?

Śmiało! Nasi specjaliści chętnie pomogą Ci w wyborze odpowiedniego routera Teltonika. Daj nam znać, czego potrzebujesz, my zajmiemy się resztą. Znajdziesz nas pod nr tel. +48 32 420 92 40 i mailem networking@senetic.pl. Do usłyszenia!

.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.