0

VMware Horizon 10% taniej! Nie przegap, zgarnij kod!

Nowa promocja VMware. Tylko do końca stycznia Horizon, czyli wiodąca platforma dla wirtualnych desktopów i aplikacji, jest dostępna aż 10% taniej! Wystarczy podać kod, który znajdziecie poniżej. Akcja obejmuje tylko nowe licencje.

VMware Horizon zapewnia użytkownikom końcowym dostęp do wszystkich wirtualnych pulpitów, aplikacji i usług online za pośrednictwem jednego cyfrowego obszaru roboczego. Rozwiązanie pozwala na przekształcenie komputerów w bezpieczne cyfrowe przestrzenie robocze, które mogą być dostarczane na żądanie. To nie tylko sprawniejsze zarządzanie, ale też proste i dynamiczne zabezpieczenie infrastruktury centrum danych i obciążeń.

Zobacz, jak to działa!

Szczegóły promocji

Promocja obejmuje rozwiązania dla środowisk komercyjnych i edukacyjnych. Jej zasady są proste – wystarczy przy składaniu zamówienia na info@senetic.pl podać kod „HorizonPromo18”. Akcja trwa do końca stycznia 2018 roku i dotyczy wyłącznie nowych licencji. Poniżej znajdziesz pełną listę modeli objętych promocją.

Komercyjne Edukacyjne
HZ7-STD-10-C HZ7-STD-10-A
HZ7-STD-100-C HZ7-STD-100-A
HZ7-ADC-10-C HZ7-ADC-10-A
HZ7-ADC-100-C HZ7-ADC-100-A
HZ7-ENC-10-C HZ7-ENC-10-A
HZ7-ENC-100-C HZ7-ENC-100-A
HZ7-STD-A10-C HZ7-STD-A10-A
HZ7-STD-A100-C HZ7-STD-A100-A
HZ7-ADN-10-C HZ7-ADN-10-A
HZ7-ADN-100-C HZ7-ADN-100-A
HZ7-ENN-10-C HZ7-ENN-10-A
HZ7-ENN-100-C HZ7-ENN-100-A

Masz pytania?

Nasz zespół specjalistów chętnie pomoże Ci wybrać odpowiednie rozwiązanie i przedstawi szczegóły promocji. Znajdziesz ich pod nr +48 32 420 92 13 i mailem info@senetic.pl. Pełną ofertę rozwiązań vSAN możesz sprawdzić na: https://www.senetic.pl/vmware/vmware_horizon/.

 

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.