0

Rok w Seneticu, czyli kilka powodów, dla których ostatnie 365 dni zaliczamy do wyjątkowo udanych

To był dobry rok. Najchętniej wypisalibyśmy tu 365 mniejszych i większych sukcesów, 365 najlepiej sprzedających się produktów lub 365 argumentów potwierdzających, że warto nam zaufać. Ale dzisiaj nie o tym 🙂 2017 przyniósł nam sporo dobrych wieści. To w ostatnich miesiącach zdobyliśmy tytuł Partnera Roku Microsoft w segmencie MŚP, zostaliśmy też wyróżnieni w organizowanym przez Puls Biznesu i PwC konkursie Polska Firma – Międzynarodowy Czempion. To nie wszystko! Ale po kolei…

Ostatnie miesiące utwierdziły nas w przekonaniu, że stawiając na chmurę, podjęliśmy właściwą decyzję. Niejednokrotnie pisaliśmy, jak mocno w nią wierzymy i tłumaczyliśmy, że to już nie tylko trend, a konieczność. Tym bardziej cieszy nas, że przedsiębiorcy sami dostrzegają jej potencjał, zwracając się do nas z konkretnymi potrzebami. Każdego dnia zapewniamy wsparcie w wyborze odpowiednich rozwiązań i wdrożeniach chmury, dzięki czemu mamy szansę obserwować ogromny wzrost świadomości jej znaczenia w biznesie i kluczową rolę w rozwoju.

Miłym zwieńczeniem naszych starań jest przyznany nam tytuł Partnera Roku Microsoft w segmencie MŚP, który potwierdził, że poza dobrą ofertą liczy się jeszcze wiedza i zaangażowanie. Zdajemy sobie sprawę, że klienci oczekują już nie tylko świetnych produktów, ale i wykwalifikowanych dostawców, którzy rozumieją ich potrzeby, doradzą, co warto wybrać, pomogą to wdrożyć i zapewnią fachową pomoc. Sami korzystamy z rozwiązań Microsoft, dlatego tym chętniej dzielimy się naszymi doświadczeniami z resztą świata.

Od lewej: Łukasz Bojar, wiceprezes Senetic, Jacek Kotynia, Business Development Manager, Marcin Białożyt, CEO firmy i Konrad Nieboj, Microsoft Cloud Team Leader.

Ważnym momentem 2017 roku było też przyznanie nam wyróżnienia w organizowanym przez Puls Biznesu i PwC konkursie Polska Firma – Międzynarodowy Czempion. To dla nas bardzo dobry sygnał, zwłaszcza, że ostatnie lata upłynęły nam pod znakiem konsekwentnie realizowanej globalnej ekspansji. Senetic to już ponad 30 oddziałów na świecie, które pozwoliły nam w 2017 roku dostarczyć nasze produkty i usługi do 106 krajów. Konkurs był skierowany do firm prywatnych oraz przedsiębiorstw z udziałem Skarbu Państwa. Partnerem strategicznym konkursu był PKO Bank Polski, natomiast patronat honorowy objęło Ministerstwo Rozwoju. W rywalizacji wzięły udział firmy, które w ciągu 3 ostatnich lat inwestowały za granicą i odniosły sukcesy, prowadząc działalność eksportową. Wśród nagrodzonych firm znalazły się m.in. Inglot, Kruk, Wielton czy KGHM Polska Miedź.

Nasz wiceprezes Łukasz Bojar podczas odbierania wyróżnienia w konkursie Polska Firma - Międzynarodowy Czempion.

W 2017 roku zostaliśmy również docenieni w rankingach największych polskich firm IT, osiągając 53 pozycję w zestawieniu Computerworld TOP200 i 45 lokatę w rankingu ITwiz Best 100. Poza wyróżnieniami nie zapomnieliśmy o tym, co dla nas najważniejsze – rozwoju. Przez ostatnie miesiące nadal robiliśmy swoje, stale podnosząc nasze kompetencje i dzieląc się wiedzą z innymi. Dzięki temu mieliśmy przyjemność uczestniczyć m.in. w konferencjach Google Developer Days, Meet Experts: UX czy Masters of Security, na której omawialiśmy rozwiązania chmurowe Microsoft w kontekście bezpieczeństwa danych i aplikacji. Braliśmy też udział w debatach branżowych, m.in. w organizowanym przez IT Reseller Business Club spotkaniu „Biznes w chmurze, chmura w biznesie”, na którym omawialiśmy rolę chmury w rozwoju nowoczesnych firm.Krystian Mularczyk, nasz ekspert od chmury, podczas debaty IT Reseller Business Club „Biznes w chmurze, chmura w biznesie”.

W 2017 przeprowadziliśmy też kilkanaście webinariów nt. Office 365 i Azure i już planujemy kolejne (zapisy na najbliższe tutaj: http://lp.senetic.pl/microsoft-365).

Mijający właśnie rok to również setki godzin rozmów z Wami, tysiące maili, mnóstwo budujących opinii, którymi dzielicie się w sieci i – co najważniejsze – Wasze zadowolenie. Już teraz możemy Was zapewnić, że w kolejnym roku nie zwolnimy tempa i jeszcze intensywniej będziemy pracować nad rozwojem. Do zobaczenia w 2018!

2017 rok to też setki godzin rozmów z Wami :) Dziękujemy za zaufanie! Na zdjęciu Mateusz Wepa, nasz Business Development Manager.

.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.