0

Wybrano Produkty Roku 2017. Ubiquiti i MikroTik z nagrodami

Z przyjemnością informujemy, że produkty Ubiquiti UAP-AC-HD i MikroTik RB931-2nD otrzymały tytuł Produktów Roku 2017 magazynu IT Professional. Mieliśmy zaszczyt odebrać wyróżnienia w imieniu producentów.

Nagrody dla najlepszych rozwiązań IT były przyznawane już po raz szósty. Wybór produktów był podzielony na dwa etapy – w pierwszym specjaliści z branży IT przesłali do redakcji IT Professional ponad 300 propozycji rozwiązań sprzętowych, programowych i chmurowych, które zebrano w 16 kategoriach. W kolejnym kroku czytelnicy magazynu mogli na nie zagłosować. W tym samym czasie redaktorzy ocenili najlepsze – ich zdaniem – produkty, które sprawdzą się zarówno w korporacjach, jak i małych czy średnich firmach. Ostatecznie każda kategoria miała dwóch zwycięzców – pierwszy został wybrany głosami redakcji, drugi – czytelników. W ten sposób powstał obszerny ranking prezentujący najlepsze produkty 2017 roku.

Wśród wyróżnionych rozwiązań znalazły się urządzenia z naszej oferty. Mieliśmy przyjemność odebrać nagrodę Produktu Roku 2017 IT Professional dla UAP-AC-HD (wybór czytelników w kategorii Sprzęt – sieć WLAN) oraz dla MikroTik hAP mini – RB931-2nD (wybór redakcji w kategorii Sprzęt – sieć WLAN). W uzasadnieniu wskazano m.in. na doskonały stosunek ceny do jakości, wysoką wydajność i intuicyjną nawigację. Podkreślono też zastosowanie autorskiego systemu RouterOS w produktach MikroTik, który zdążył się na dobre zadomowić w środowiskach prywatnych, małych firmach i większych przedsiębiorstwach.

Łukasz Bojar, wiceprezes Senetic, podczas wręczenia nagród dla Ubiquiti i MikroTik/ fot. Marcin Oliva Soto

Łukasz Bojar, wiceprezes Senetic, podczas wręczenia nagród dla Ubiquiti i MikroTik/ fot. Marcin Oliva Soto

Przyznane wyróżnienia utwierdzają nas w przekonaniu, że starania włożone w przygotowanie jak najlepszej oferty dla Was procentują. Motywują też do tego, by proponować Wam jeszcze więcej świetnych produktów.

Mijający rok był dla nas wyjątkowo udany. Poza nagrodami dla Ubiquiti i MikroTik zostaliśmy Partnerem Roku Microsoft w segmencie MŚP. Wyróżniono nas też w organizowanym m.in. przez Puls Biznesu konkursie Polska Firma – Międzynarodowy Czempion. To dobra prognoza na przyszłość. Dołożymy wszelkich starań, by nadchodzący 2018 rok był jeszcze lepszy!

Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.