0

Senetic wyróżniony w konkursie Polska Firma – Międzynarodowy Czempion

Źródło: http://www.pb.pl/czempioni/fotorelacja/2017/

Wyróżnienie w konkursie Polska Firma – Międzynarodowy Czempion to znaczący sukces, który potwierdza skuteczność naszego działania. Będąc firmą o globalnym zasięgu, stawiamy nie tylko na rozwój, ale także promowanie polskiej marki za granicą.

Konkurs Polska Firma – Międzynarodowy Czempion organizowany przez PwC i Puls Biznesu skierowany jest do firm prywatnych oraz przedsiębiorstw z udziałem Skarbu Państwa. Partnerem strategicznym konkursu jest PKO Bank Polski, natomiast patronat honorowy objęło Ministerstwo Rozwoju. W rywalizacji wzięły udział firmy, które w ciągu 3 ostatnich lat inwestowały za granicą i odniosły sukcesy, prowadząc działalność eksportową. Uroczysta gala podsumowująca konkurs odbyła się w 5 grudnia w Warszawie. Senetic reprezentował Łukasz Bojar, nasz wiceprezes.

To już 6 edycja konkursu, którego celem jest wyłonienie i jednocześnie promocja polskich firm na rynkach światowych. Nagradzane i wyróżniane są organizacje, które dzięki inwestycjom zagranicznym oraz działalności eksportowej przekształcają się w globalne podmioty i budują polską markę na arenie międzynarodowej.

Senetic otrzymał wyróżnienie w kategorii „Eksporter: Polska Firma Prywatna – małe i średnie przedsiębiorstwa”. Ten sukces ma dla nas szczególne znaczenie, tym bardziej, że znaleźliśmy się w gronie znanych i cenionych firm jak m.in. Inglot Sp. z o.o., Kruk S.A., Wielton S.A. czy KGHM Polska Miedź S.A..

– To zaszczyt otrzymać wyróżnienie wśród tak znakomitych firm i móc stanąć z nimi na jednej scenie. Senetic to już ponad 30 oddziałów na świecie, które pozwoliły nam w 2017 roku dostarczyć nasze produkty i usługi do 106 krajów. To nagroda dla całego naszego zespołu, ale dziękuję także naszym klientom na całym świecie. Gdyby nie ich zaufanie do nas, nie mielibyśmy szansy na takie wyróżnienie – skomentował wyróżnienie Łukasz Bojar.

Zachęcamy do obejrzenia wideorelacji z uroczystej gali. Więcej informacji o konkursie można znaleźć na www.pb.pl/czempioni. 

2017 rok był dla nas bardzo udany. Wśród sukcesów znalazło się nie tylko wyróżnienie w konkursie Polska Firma – Międzynarodowy Czempion, ale również uzyskanie tytułu Partnera Roku Microsoft 2017 w segmencie MŚP. Nie powiedzieliśmy ostatniego słowa i dołożymy starań, aby nadchodzący 2018 rok obfitował w jeszcze większe sukcesy!

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Agnieszka Radwańska

Odkąd rozpoczęła swoją przygodę z branżą IT, innowacyjne rozwiązania oraz technologiczne nowinki stały się głównym centrum zainteresowania. Najnowszymi informacjami oraz ciekawostkami ze świata nowoczesnych technologii chętnie dzieli się z innymi użytkownikami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.