0

VMware rusza z wyjątkową promocją. Niższe ceny vSphere tylko do końca roku!

Nie będzie lepszego momentu na zakup licencji Essentials Plus Kit, dlatego jeśli zastanawiasz się nad zakupem – zapraszamy! Możesz zaoszczędzić ponad 500 euro! Akcja jest ograniczona czasowo.

Promocja obowiązuje tylko do końca roku. Nowymi, niższymi cenami są objęte licencje Essentials Plus Kit w wersji komercyjnej i akademickiej:

Typ licencji Symbol Cena promocyjna Cena regularna
Komercyjne VS6-ESP-KIT-PRO 2995 euro 3525 euro
Akademickie VS6-ESP-KIT-APRO 1795 euro 2115 euro

Platforma vSphere to solidna podstawa dla Twoich aplikacji, chmury i biznesu, która pomaga uzyskać najlepszą wydajność, dostępność i efektywność infrastruktury i aplikacji. Doskonale sprawdza się w każdym środowisku chmurowym, wspierając rozwój i konkurencyjność. Znajduje zastosowanie tam, gdzie liczy się innowacyjność i nowoczesne podejście.

Dowiedz się więcej

Czekamy na Twoje pytania!

W razie pytań związanych z ofertą producenta, nasi specjaliści czekają na Ciebie pod nr tel. +48 32 420 92 13 i e-mailem virtualization@senetic.pl. Jako certyfikowany VMware Premier Partner zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie. Zachęcamy do zapoznania się z szerokim portfolio w senetic.pl. Szukając rozwiązań w atrakcyjnych, niższych cenach warto też zajrzeć do naszych wyprzedaży. Zapraszamy!

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.