0

Chmura w praktyce – migracja, wdrożenia, szkolenia

Office 365 to wciąż dla wielu osób przede wszystkim pakiet biurowy. Jednak usługa pozwala na znacznie więcej. Funkcjonalności sprawiają, że Office 365 usprawni działanie Twojej firmy. Ułatwi zarządzanie zadaniami i korzystnie wpłynie na organizację pracy. To jednak nie wszystko. O możliwościach Office 365 warto się przekonać samemu.

Chcesz rozpocząć swoją przygodę z Office 365? Świetnie! Wybierz swój plan, a my zajmiemy się konfiguracją usługi. Aktywujemy subskrypcję i utworzymy konta, ustawimy też loginy oraz hasła i przydzielimy firmową domenę. Możliwości Office 365 pozwalają na to, aby użytkownicy usługi mogli logować się za pomocą danych, które obecnie wykorzystują w skrzynce pocztowej.

Wybieraj rozwiązania biznesowe

Decydując się na migrację poczty do Exchange Online, przede wszystkim rozpoczynasz pracę w biznesowym środowisku, które ułatwi organizację pracy Twojej i Twojego zespołu. Każdy użytkownik dostaje do dyspozycji 50 GB przestrzeni dyskowej. Z Exchange Online zyskujesz także gwarancję bezpieczeństwa danych, co możliwe jest dzięki backupowi na 6 dyskach przechowywanych w dwóch centrach danych. Specjaliści zadbają o przeniesienie wszystkich wiadomości, utworzonych katalogów i reguł do nowego środowiska, nie zakłócając przy tym codziennej pracy firmy. Zajmiemy się także przeniesieniem kontaktów i kalendarza.

Office 365 bez tajemnic!

O zaletach Office 365 można przekonać się, poznając w pełni możliwości usługi. Efektywne wykorzystanie Office 365 to klucz do sukcesu, jakim rozwój biznesu. Dzięki szkoleniom, które prowadzą nasi specjaliści, Ty i Twój zespół będziecie swobodnie poruszać w środowisku Office 365, zarówno w obszarze użytkowania, jak i administrowania usługą.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony i poznania Office 365. W razie wątpliwości, nasz Microsoft Cloud Services Team odpowie na pytania dotyczące oferowanych usług. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie 32 420 92 20 lub mailowo office365@senetic.pl. Postaw na Office 365 i przenieś swój biznes na wyższy poziom!

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Agnieszka Radwańska

Odkąd rozpoczęła swoją przygodę z branżą IT, innowacyjne rozwiązania oraz technologiczne nowinki stały się głównym centrum zainteresowania. Najnowszymi informacjami oraz ciekawostkami ze świata nowoczesnych technologii chętnie dzieli się z innymi użytkownikami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.