1

Odbierz Office 365 za 0 zł

Wspólnie z firmą ELZAB przygotowaliśmy promocję, w której można otrzymać usługę Office 365 za 0 zł. Sprawdźcie szczegóły!

Zasady promocji

Promocja, którą przygotowaliśmy z firmą ELZAB obejmuje zakup drukarki fiskalnej ELZAB Mera+, do której dołączany jest Office 365 Business za 0 zł (*promocja obejmuje roczną subskrypcję). Osoba, która dokona zakupu drukarki fiskalnej ELZAB Mera+ otrzyma kod promocyjny, który należy wpisać na dedykowanej stronie. Po wypełnieniu wymaganych pól, licencja na Office 365 w planie Business zostanie przesłana pocztą elektroniczną.  Szczegółowe informacje są dostępne na www.meraplusoffice365.pl.

Drukarka fiskalna ELZAB Mera+ jest wysokiej klasy urządzeniem o pojemności bazy towarowej 500 000 PLU z elektroniczną kopią paragonów. Najważniejsze cechy urządzenia to m.in. wydruk faktur VAT i kolorowy wyświetlacz TFT 4,3” o regulowanym położeniu. Oferowany model umożliwia podłączenie dodatkowego wyświetlacza. Sprawdź, gdzie kupić drukarkę fiskalną ELZAB Mera+

Office 365 Business

Plan Business to rozwiązanie, które pozwala na korzystanie z pakietu Office na wielu urządzeniach. Dodatkowo każdy użytkownik otrzymuje do dyspozycji 1 TB przestrzeni dyskowej, dzięki czemu dostęp do dokumentów można mieć z każdego miejsca oraz urządzenia. Dodatkowo nie trzeba obawiać się o bezpieczeństwo. Office 365 to pewność skutecznej ochrony. Dane są zapisywane na 3 dyskach i przechowywane w 2 centrach danych. Posiadając 6 kopii zapasowych, użytkownik ma niemal 100% gwarancję, że jego dokumenty są bezpieczne.

Office 365 to rozwiązanie, do którego przekonuje się coraz więcej firm, a potwierdzeniem jest rosnąca popularność usługi. Z Office 365 można poprawić efektywność działania organizacji, usprawnić planowanie działań, a także zwiększyć bezpieczeństwo danych. Usługa wyróżnia się możliwościami, które przeniosą Twoją firmę na wyższy poziom.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Agnieszka Radwańska

Odkąd rozpoczęła swoją przygodę z branżą IT, innowacyjne rozwiązania oraz technologiczne nowinki stały się głównym centrum zainteresowania. Najnowszymi informacjami oraz ciekawostkami ze świata nowoczesnych technologii chętnie dzieli się z innymi użytkownikami.

Liczba komentarzy: 1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.