0

Jak odzyskać hasło w Office 365? Instrukcja krok po kroku

Chyba każdemu zdarzyło się zagubić, zapomnieć czy po prostu pomylić hasło do poczty, komputera albo usług dostępowych. Nie ma w tym nic złego… O ile korzysta się z prostego w obsłudze i administracji Office 365.

W poniższym tutorialu pokażemy od A do Z, jak zresetować hasło i na nowo cieszyć z możliwości, które daje chmura Microsoftu.

Nie obejdzie się bez pomocy administratora, który poprzez panel administracyjny, a w nim zakładkę Zabezpieczenia i Prywatność udostępnia użytkownikom opcję zmiany hasła. Niestety (albo stety) nie możemy zrobić tego na własną rękę – chodzi tu nie tylko o kwestie prywatności, ale przede wszystkim bezpieczeństwa danych firmy.  Więcej o tym, jak zmienić hasło zobaczycie w poniższym filmie.

Chcecie dowiedzieć się więcej o Office 365? Kliknijcie subskrybuj!

Dlaczego warto to zrobić?

– mamy olbrzymie doświadczenie we wdrażaniu usług chmurowych

– jesteśmy ekspertami w ich obsłudze

– odpowiemy na każde pytanie (możecie je zadawać np. w komentarzach na YouTube)

– cóż… jesteśmy też Partnerem Roku Microsoft w sektorze MŚP

To chyba wystarczy 🙂

Klik!

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.