0

VMware IT Heroes i vInnovation Online. Dołącz do webinariów!

Gratka dla fanów rozwiązań VMware. Podczas odbywających się wkrótce webinariów eksperci przedstawią zarówno administracyjne sztuczki, jak i najlepsze praktyki. Udział w wydarzeniach jest bezpłatny. Pierwsza odsłona odbędzie się już 9 listopada. Zachęcamy do rejestracji!

VMware IT Heroes 2017

Pierwsze z wydarzeń – VMware IT Heroes 2017 – to seria bezpłatnych webinariów dla specjalistów IT, którzy szukają informacji na temat innowacyjnych rozwiązań w gąszczu zagadnień cyfrowej transformacji. Poniżej prezentujemy listę tematów i terminów, w których odbędą się spotkania.

9/11/2017 The Future of Networking and Security with NSX-T (w j. angielskim)
30/11/2017 Accelerate the Hybrid Cloud with VMware Cloud on AWS (w j. angielskim)

Aby dołączyć do IT Heroes, wystarczy przejść na stronę http://learn.vmware.com/IT_Heroes_2017 i wypełnić formularz rejestracyjny. Po potwierdzeniu rejestracji zespół VMware podeśle link do webinarium. Na stronie można znaleźć materiały z zeszłorocznych szkoleń.

vInnovation Online 2017

Drugie wydarzenie – vInnovation – jest doskonałą okazją do zapoznania się z zagadnieniami dotyczącymi bezpieczeństwa i integracji chmury publicznej oraz modernizacji centrów danych. Odbędzie się 15 listopada. Szczegółową agendę i formularz zgłoszeniowy znajdziecie na http://learn.vmware.com/42673_vInnovation_Online. Spotkanie zamknie panel Q&A z ekspertami.

Zachęcamy do udziału w wydarzeniach!

.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.