0

Wispapalooza 2017. Ubiquiti znowu zaskakuje!

airCUBE/ UbiquitiTegoroczna edycja konferencji Wispapalooza udowodniła, że dostawcy najnowocześniejszych rozwiązań z zakresu łączności bezprzewodowej mają jeszcze sporo do powiedzenia. Wśród nowinek nie mogło zabraknąć produktów Ubiquiti, który zajmuje miejsce w ścisłej czołówce światowych producentów sprzętu Wi-Fi.

Jak co roku, tak i tym razem w połowie października, w Las Vegas odbyły się doroczne targi  stowarzyszenia bezprzewodowych providerów internetowych (The Wireless Internet Service Providers Association) Wispapalooza 2017. Wydarzenie gromadzi firmy specjalizujące się w obszarach łączności bezprzewodowej, światłowodów, oprogramowania, chmury czy technologii VoIP. To świetna okazja do obserwacji kierunku rozwoju sektora nowych technologii i działań konkurencyjnych firm.

Nowości

W wydarzeniu Wispapalooza nie mogło zabraknąć firmy Ubiquiti, która zaprezentowała, co trafi na półki w najbliższych miesiącach. Poza coraz bardziej zaawansowanymi modelami popularnych serii, producent zaskoczył kilkoma ultranowoczesnymi rozwiązaniami, do których można zaliczyć m.in. następcę AirRoutera i AirRoutera-HP – designerski router do zastosowań domowych airCUBE (na zdjęciu głównym), który wyróżnia nie tylko szeroki zasięg, ale i minimalistyczny wygląd, dzięki któremu wpisuje się w każdą przestrzeń. Wśród zapowiedzi pojawiła się także informacja o nowym airFiber AF‑11FX i AF-5HD oraz o kolejnych rozwiązaniach z serii GEN2 –  NBE-5AC-GEN2, LBE-5AC-GEN2 i PBE-5AC-GEN2. W odświeżonej ofercie producenta nie zabraknie AP-5AC-90-HD i urządzeń EdgeMAX – ER-4, ER-6, ER-8-XG i UF-OLT. Pojawi się w niej też router z dotykowym ekranem LCD USG-XG-8. Ubiquiti nie zapomniało również o popularnych kamerach UniFi. Już wkrótce dołączą do nich modele UVC-G3-Micro, UVC-G3-PRO i UVC-NVR-2TB, nowy rejestrator z dyskiem 2TB.

Już wkrótce u nas!

Część nowości producenta jest już u nas dostępna. Znajdziecie je na www.senetic.pl. Intensywnie pracujemy nad tym, aby zapewnić Wam jak najniższe ceny. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat oferty, zachęcamy do kontaktu z naszymi certyfikowanymi specjalistami od rozwiązań Ubiquiti, którzy czekają na Was pod nr tel. +48 32 420 92 40 i mailem networking@senetic.pl.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.