0

Konferencja Masters of Security. Dołącz do najlepszych!

Kolejna odsłona konferencji ITewolucja: Masters of Security III startuje już 9 listopada w Katowicach. Wspólnie z firmą SANSEC zapraszamy do udziału w wydarzeniu. To świetna okazja, by zapoznać się z nowoczesnymi rozwiązaniami na żywo, posłuchać, co na ich temat mają od powiedzenia eksperci i porozmawiać z innymi na temat najnowszych trendów IT Security. Zostały ostatnie wolne miejsca. Nie może Cię tam zabraknąć!

Konferencja ITewolucja: Masters of Security III odbędzie się w katowickim hotelu Novotel. Partnerami wydarzenia są m.in. Microsoft, VMware, Veeam, IBM, Arrow i Veracomp. Patronat nad nim objął Computerworld i IT Professional.

Dlaczego warto?

Ponieważ ostatnio temat chmury przewija się na każdym kroku, nie moglibyśmy zacząć bez niej. Konferencję otworzy temat cloudu i backupu środowisk wirtualnych. Eksperci zaprezentują, jak stworzyć kopie zapasowe i zapewnić dostępność firmowych danych za pomocą Veeam Backup & Replication. Wytłumaczą też, jak z VMware Horizon Just-In-Time (JIT) złożyć własną VDI i dołączyć do niej niezbędne aplikacje, co zapewnia technologia Instant Clone i w jaki sposób zarządzać profilami użytkowników. Dopełnieniem wydarzenia będzie Live Show, na którym nasi pentesterzy zaprezentują słabość zabezpieczeń w środowisku domowym i firmowym. Pokażą też, jakie niebezpieczeństwa czyhają za firewallem.

To jednak nie wszystko – będzie również o wykrywaniu ataków hakerów i luk w zabezpieczeniach sieci przy pomocy IBM Qradar. Eksperci z z firmy Microsoft przybliżą temat rozwiązań chmurowych i wyzwań, jakie stoją przed bezpieczeństwem cybernetycznym. Nie zabraknie też szeroko komentowanego w ostatnim czasie tematu GDPR/RODO. Wydarzenie zakończy wystąpienie „Z pamiętnika biegłego sądowego”, podczas którego uczestnicy dowiedzą się nieco więcej o bezpieczeństwie systemów informatycznych w labiryncie faktów, mitów i przepisów prawa.

Jak dołączyć do wydarzenia?

Udział w konferencji jest bezpłatny. Aby do niej dołączyć, wystarczy zarejestrować się na stronie http://itewolucja.pl/event/itewolucja-masters-of-security-iii/. Zostały ostatnie wolne miejsca!

.

Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.