0

vSAN 10% taniej! Zgarnij kod i skorzystaj z promocji!

Ruszamy z promocją na VMware vSAN. Rozwiązanie upraszcza infrastrukturę i pozwala zoptymalizować koszty. Tylko do końca roku oferujemy je 10% taniej! Wystarczy podać kod, który znajdziecie poniżej. Promocja dotyczy tylko nowych licencji.

Szósta generacja VMware vSAN wyniosła producenta na jeszcze wyższy poziom infrastruktury hiperkonwergentnej (HCI – Hyper-Converged Infrastructure) łączącej zwirtualizowaną moc obliczeniową serwerów, pamięć masową oraz sieć i zarządzanie całością za pomocą oprogramowania. Rozwiązanie w innowacyjny sposób przyspiesza i ułatwia klientom modernizację centrów przetwarzania danych poprzez wirtualizację pamięci masowej i obsługę najbardziej krytycznych aplikacji. Nowe wydanie oferuje przedsiębiorcom zaawansowane mechanizmy odpowiadające na ich kluczowe potrzeby. Zapewnia bezpieczeństwo, ograniczenie kosztów, wyższą wydajność i płynne skalowanie. Z platformy korzysta już ponad 8000 klientów z całego świata. Jej popularność potwierdzają też liczne nagrody.

3 kroki do niższej ceny

Promocja obejmuje rozwiązania dla rynku komercyjnego i edukacyjnego. Oferta dotyczy tylko nowych licencji. Aby z niej skorzystać, wystarczy wykonać 3 proste kroki.

1. Wybierz produkty, które Cię interesują. Ich listę znajdziesz poniżej.

Komercyjne Edukacyjne
ST6-VSAN-C ST6-VSAN-A
ST6-VSDT10-C ST6-VSDT10-A
ST6-RB-25VM-C ST6-RB-25VM-A
ST6-AD-C ST6-AD-A
ST6-AD-D10-C ST6-AD-D10-A
ST6-RBAD-25-C ST6-RBAD-25-A
ST6-EN-C ST6-EN-A
ST6-EN-D10-C ST6-EN-D10-A

2. Wyślij nam wiadomość z kodem vSANpromo na info@senetic.pl.

3. Ciesz się 10% niższą ceną!

Pytania?

Nasi specjaliści chętnie pomogą w wyborze odpowiedniego rozwiązania i przedstawią szczegóły promocji. Czekają na pytania pod nr +48 32 420 92 13 i mailem info@senetic.pl. Pełną ofertę rozwiązań vSAN znajdziesz na naszej stronie https://www.senetic.pl/vmware/vmware_virtual_san/.

.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.