0

Microsoft Azure krok po kroku. Bezpłatne warsztaty

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne warsztaty ze specjalistami Senetic, podczas których będzie okazja do poznania możliwości platformy chmurowej Microsoft Azure. Wydarzenie skierowane jest do osób odpowiedzialnych za systemy informatyczne. Odbędzie się w dwóch turach – 26 października i 22 listopada w hotelu Silesian w Katowicach.

Każdy uczestnik warsztatów będzie mieć okazję do przetestowania działania Azure na własnym sprzęcie. Spotkanie poprowadzą nasi doświadczeni specjaliści, którzy na co dzień pracują z rozwiązaniami Microsoft – Krystian Mularczyk, Łukasz Kaźmierczak i Marcin Chrzęst oraz przedstawiciel firmy Microsoft – Tomasz Żuk.

Plan wydarzenia

Warsztaty są podzielone na dwa spotkania. Pierwsze odbędzie się 26 października i będzie dotyczyć tematyki backupu i site recovery w środowisku hybrydowym. Uczestnicy poznają Azure IaaS i ideę chmury hybrydowej, dowiedzą się, jak stworzyć kopie zapasowe maszyn wirtualnych w Azure, w czym pomoże im agent Azure Backup, jak skonfigurować usługę ASR i jak wygląda procedura przeniesienia usługi z jednego DC do Azure.

Podczas drugiej odsłony warsztatów, która odbędzie się 22 listopada prelegenci skupią się na maszynach wirtualnych i sieciach w środowisku hybrydowym. Przedstawią rozwiązania maszyn wirtualnych Azure (Size VM, Available Scale Set Managed, Disksv) oraz instalację i obsługę maszyny wirtualnej (Windows, Linux). Omówią również rozwiązania sieci w Azure (Peering, Azure DNSc. ExpressRoute), konfigurację (VNET, Subnet), NSG (firewall w Azure) i konfigurację VPN.

Więcej informacji

Szczegółowy plan wydarzenia i formularz z zapisami znajdziesz na http://lp.senetic.pl/warsztaty-microsoft-azure-krok-po-kroku. Spiesz się, liczba miejsc jest ograniczona!

Aby dowiedzieć się więcej nt. platformy chmurowej Microsoft Azure, zajrzyj na https://azure.senetic.pl/. Nasi specjaliści czekają na Ciebie pod nr tel. +48 32 420 92 20 i e-mailem [email protected].

.

Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.