0

Senetic Partnerem Roku Microsoft

Jest radość! Z przyjemnością informujemy, że zdobyliśmy pierwsze miejsce w konkursie o tytuł Partnera Roku Microsoft w segmencie MŚP 2017. – To ogromne wyróżnienie i sygnał, że zmierzamy w dobrym kierunku. Będziemy umacniać pozycję lidera i pokazywać klientom, ile jeszcze mogą osiągnąć z Office 365 i Azure – mówi Marcin Białożyt, CEO Senetic.

Konkurs wyróżnia partnerów, którzy są zaangażowani w rozwój rozwiązań chmurowych wśród małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce. Ogłoszenie wyników odbyło się podczas corocznej konferencji Microsoft Partner Strategy Conference w Łodzi. Pod uwagę brano wartość sprzedaży, kompetencje i działania marketingowe wspierające popularyzację usług cloud.

– Konkurs o tytuł partnera roku pozwala nam zweryfikować czy nasza strategia przynosi oczekiwane efekty. Zdobyte przed rokiem drugie miejsce potraktowaliśmy jako motywację do dalszej, jeszcze intensywniejszej pracy. Udało się! Osiągnęliśmy to dzięki zaangażowaniu całego zespołu w sprzedaż i poszerzanie wiedzy z zakresu Office 365 i usług Azure – podkreśla Marcin Białożyt, CEO Senetic.

– Świadomość roli rozwiązań chmurowych w rozwoju nowoczesnego biznesu jest coraz większa. Klienci oczekują nie tylko świetnych produktów, ale i wykwalifikowanych dostawców, którzy rozumieją ich potrzeby, doradzą, co warto wybrać, pomogą to wdrożyć i zapewnią fachowe wsparcie. Skupiamy się na rozwoju kompetencji zarówno z Office 365, jak i Azure. Doświadczenie z segmentu MŚP pozwala nam obsługiwać także dużych klientów – dodaje Łukasz Bojar, nasz wiceprezes.

Zespół Senetic podczas wręczenia nagrody na Microsoft Partner Strategy Conference. Od lewej: Łukasz Bojar, wiceprezes Senetic, Jacek Kotynia, Business Development Manager, Marcin Białożyt, CEO firmy i Konrad Nieboj, Microsoft Cloud Team Leader.

Dziękujemy

Nasz sukces nie byłby możliwy bez Was, naszych klientów. Dziękujemy za zaufanie i zapewniamy, że nie zwolnimy tempa i kolejny rok upłynie nam pod znakiem intensywnej pracy i umacniania naszych kompetencji. Gratulujemy również pozostałym partnerom – bez godnych przeciwników zwycięstwo nie cieszyłoby tak bardzo.

Zawsze do usług

Jeśli macie pytania odnośnie rozwiązań Office 365 i Azure, zachęcamy do rozmowy z naszymi specjalistami. Czekają na Was pod nr tel. +48 32 420 92 11 i [email protected]. Do usłyszenia!

.


  Chcesz wiedzieć więcej?

  Zostaw numer kontaktowy i/lub adres e-mail, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje pytania

  Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują sie w polityce prywatności

  Avatar

  Anna Gawron

  Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.