0

Microsoft zapowiada Office 2019

Podczas tegorocznej konferencji Microsoft Ignite oficjalnie zapowiedziany został pakiet Office 2019. Premiera planowana jest na drugą połowę 2018 roku.

Office 2019 to propozycja dla tych osób, które z różnych powodów nie są zdecydowane na przejście na model subskrypcyjny, ale jednocześnie chcą mieć dostęp do nowych funkcji, jakie dostępne są w usłudze Office 365 bazującej na chmurze.

Użytkownicy korzystający z tradycyjnych licencji Office nie mają dostępu do nowych funkcji poszczególnych aplikacji, jakie są przeznaczone wyłącznie dla osób, które wybrały Office 365. W ich przypadku Microsoft zapewniał aktualizacje związane ze stabilnością, kompatybilnością i bezpieczeństwem.

W pakiecie Office 2019 nie zabraknie znanych aplikacji jak Word, Excel, PowerPoint oraz Outlook. Dodatkowo pojawić się mają Exchange, SharePoint i Skype for Business. Z zapowiedzi wynika, że do aplikacji trafią funkcjonalności, z których korzystają subskrybenci usługi Office 365. Mowa m.in. o opcjach Moprh i Zoom dostępnych w PowerPoint, nowych formułach i narzędziach w Excelu czy usprawnionej obsłudze pisania odręcznego. Podsumowując, Office 2019 ma zawierać wszystkie nowości, jakie dotychczas zostały wydane dla usługi Office 365.

Aby poznać Office 365 i przekonać się, jak wiele można zyskać, warto odwiedzić naszą stronę Zachęcamy do kontaktu ze specjalistami rozwiązań chmurowych Microsoft, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania: 32 420 92 20 oraz [email protected].

Avatar

Sylwia Rybka

Content Specialist

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.